Ověřená firma

Pražské vodovody a kanalizace, a.s.

Poskytujeme svým zákazníkům služby, které jim mohou pomoci při řešení jejich starostí s pitnou a odpadní vodou.

0 (0 hodnocení)

+420 601 274 274

Zákaznická linka

Popis činnosti

Pražské vodovody a kanalizace, a.s., (PVK) člen skupiny Veolia, jsou největším podnikem v oboru vodovodů a kanalizací v České republice. Zajišťují dodávky pitné vody, odvádění a čištění odpadních vod.

PVK jsou provozovatelem vodohospodářské infrastruktury v hlavním městě Praze a vedle svých hlavních aktivit poskytují zákazníkům také služby, které jim mohou pomoci při řešení jejich starostí s pitnou a odpadní vodou. Tyto služby si zákazníci musí objednat a jsou poskytovány za úhradu.

Vedle své hlavní činnosti řeší PVK řadu jiných činností, které souvisí s provozem a údržbou vodovodů a kanalizací pro veřejnou potřebu, jde např. o řešení havárií na vodovodní i kanalizační síti, vodoměry atd.

Svým zákazníkům nabízí také řadu služeb, např. průzkum a měření na stokové síti, laboratorní analýzy, realizaci přípojek, vyhledávání skrytých poruch, deratizace, ucpávky a další.

PVK jako společensky odpovědná společnost podporuje řadu projektů společně s Nadačním fondem Veolia. Angažuje se také v ochraně životního prostředí a svoji činnost zaměřuje také na osvětu a vzdělávání.

Služby

Diagnostika vodovodní sítě Manipulace na vodovodní síti Analýzy vody Dezinfekce a čištění vodárenských systémů Průzkum stokové sítě Čištění kanalizačních přípojek Sběr, výkup a využívání vybraných tekutých odpadů Oprava vodoměrů, montáže vodoměrů Deratizace, dezinfekce, dezinsekce Služby za vodoměrem Zřízení vodovodní nebo kanalizační přípojky Doprava, náhradní zásobování pitnou vodou Přezkušování požárních vodovodů, pronájem hydrantů Informace o vodárenských a kanalizačních zařízeních Projektová dokumentace Měření na stokové síti

Členství v profesních spolcích

Veolia Česká republika

Kontakty

Telefony

+420 601 274 274 Zákaznická linka
+420 840 111 112 Zákaznická linka

Emaily

info@pvk.cz

Odkazy

www.pvk.cz

Kontakty

Zákaznické služby:

Po 8 - 18
Út 8 - 18
St 8 - 18 Dnes
Čt 8 - 18
8 - 15

Technické záležitosti: po a st: 8.00–18.00 hod.

Klíčová slova

vodovody úpravna vody pitná voda voda kanalizace vodovody Praha kanalizace Praha voda Praha Pražské vodovody diagnostika vodovodní sítě služby za vodoměrem manipulace na vodní síti čistění vodárenských systémů průzkum stokové sítě kanalizační přípojky Praha vodoměry Praha pronájem hydrantů Praha cisterny Praha čištění lapolů Praha ČOV Praha

Kategorie

Kanalizace Voda - úprava, čištění Voda - rozvody Voda - rozbory

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu