PECHOVÁ DAGMAR PhDr., psychologická péče o děti a dorost

Poskytuji komplexní psychologické vyšetření. Nejčastěji se týká zjišťování úrovně intelektových schopností, psychologického vývoje pro zahájení školní docházky, volby povolání atd.

0 (0 hodnocení)

+420 257 323 013

Main

Popis činnosti

Hledáte dětského psychologa v Praze? Máte otázky ohledně vývoje a výchovy dítěte? Rozvádíte se a máte strach, jak bude na to Vaše dítě reagovat? Obraťte se na dětskou psycholožku PhDr. Dagmar Pechovou, která ordinuje na Kartouzské ulici v Praze 5 blízko tramvajové zastávky Arbesovo náměstí.

Jsem klinická psycholožka, mám mnohaletou praxi v oblasti psychologické péče o děti a dorost. Poskytuji komplexní psychologické vyšetření, nejčastěji se týká zjišťování úrovně intelektových schopností, psychologického vývoje pro zahájení školní docházky, volby povolání atd.

Psychologická poradna:
• vývojové problémy a výchovné otázky
• obtíže ve škole - poruchy učení, vztahové problémy, adaptační problémy
• ADHD - porucha pozornosti s hyperaktivitou

Služby

psychologické vyšetření psychologické poradenství zjišťování úrovně intelektových schopností poradenská činnost - výběr povolání

Kontakty

Telefony

+420 257 323 013 Main

Odkazy

http://detskypsycholog-pechova.cz/ website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 15
Út 7 - 15
St 7 - 15 Dnes
Čt 7 - 15

V ČERVENCI A SRPNU JE ORDINACE UZAVŘENA.

Klíčová slova

psychologická poradna psychologické vyšetření psychologická konzultace psychoterapie pyperaktivita psycholog psycholožka trauma fobie poruchy učení vztahové problémy adaptační problémy chronické onemocnění enuréza enkopréza problémy v rodiněv situace po rozvodu problémy s vrstevníky

Kategorie

Psychologie klinická Psychologové

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu