Ověřená firma

Základní škola, Praha 10, Brigádníků

*ZÁKLADNÍ ŠKOLA SE ŠKOLNÍ JÍDELNOU A DRUŽINOU*

0 (0 hodnocení)

+420 274 820 795

Popis činnosti

Chceme být školou založenou na demokratických základech, kde každý má svá práva a povinnosti a zároveň respektuje práva druhých. Proto poskytujeme prostor pro názory a myšlenky, jsme vstřícní a otevření řešení problémů.

Odstraňujeme bariéry jak v myšlení, tak v prostorách budovy školy. Podporujeme charitativní projekty a pořádáme množství akcí pro veřejnost. Jedná se například o Den otevřených dveří, Vánoční tržnice s kavárnou, oslava Dne Země, Setkávání s předškoláky, krátkodobé poznávací zájezdy do německy mluvících zemí a výukově zaměřené zájezdy do Velké Británie.

Jsme pilotní škola projektu Digitální hnízda pro prvňáčky - výuka angličtiny od 1. tříd - speciální pedagog ve škole - povinná informatika od 5. tříd - vzorová škola SMART - důraz na ekologii. Pilotní škola matematiky profesora Hejného (Fraus).

Jelikož chceme být školou pro všechny, vytváříme podmínky i pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Více informací naleznete na www.zsbrigadniku.cz.

ZŠ Brigádníků je škola založená na ROZMANITOSTI A OTEVŘENOSTI, přijďte se podívat!

Služby

Základní škola Všeobecné vzdělávání Školní družina Školní knihovna Školní parlament Školská rada Odpolední kroužky Školní jídelna

Kontakty

Telefony

+420 274 820 795 hlavní telefon
+420 274 820 796 Alt
+420 274 820 795 Fax

Emaily

skola@zsbrigadniku.cz
brigadniku@seznam.cz

Odkazy

www.zsbrigadniku.cz

Facebook

Kontakty

Klíčová slova

matematika profesora Hejného základní škola Praha 10 škola Strašnice škola SMART výuka ZŠ Brigádníků Praha ZŠ Praha ZŠ Praha 10 školní jídelna Praha 10 školní družina Praha 10 kroužky ve škole Praha 10 škola Praha 10 základní vzdělání Praha 10

Kategorie

Školy základní Školství

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu