Bohemia Party Servis - VIP catering

Zajistíme cateringové služby na nejvyšší úrovni po celé ČR.

100 (1 hodnocení)

+420 602 614 666

Popis činnosti

Hledáte dodavatele cateringových služeb? Objednejte si občerstvení u cateringové firmy Bohemia Party servis! Zrealizujeme pro Vás raut, banket, svatbu a její celkovou hostinu, garden party, BBQ party, firemní akci a další typy oslav.

Mezi naše klienty patří mnohé velké společnosti a jsme také dodavatelem pro Úřad vlády ČR a Pražský hrad. Za dlouhou dobu působení v ČR jsme získali množství zkušeností, které využíváme k dosažení maximální spokojenosti našich klientů.

Náš kuchařský tým pod vedením šéfkuchaře Reného Spiegla se postará o nezapomenutelný kulinářský zážitek. Věnujeme se nejen české kuchyni, ale jsme také odborníky ve francouzské, středomořské a asijské. Veškeré připravované pokrmy vč. dezertů vyrábíme sami s nejvyšší péčí, v souladu s moderními trendy současné gastronomie i se znalostmi tradičních postupů.

Zajistíme party kdekoli si budete přát. Postaráme se o kompletní gastronomické služby - vyškolený personál, inventář a mobiliář, perfektní dekorace a samozřejmě závěrečný úklid. Vhodný je finger bufet, tedy drobné pohoštění, ke kterému nepotřebujete talířky, nebo zajímavé sushi menu. Ale pokud se při párty chcete také výborně najíst, klidně zvolte studený nebo teplý raut, bohatá tabule určitě potěší každého účastníka.

Každá akce je na míru Vašim představám. Máte vlastní představu o průběhu či ceně akce? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, na telefonním čísle 602 614 666 nebo e-mailem na info@bps-catering.cz a my Vám se vším pomůžeme.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Stany pavilonového typu Luxusní baldachýnové stany Party stany velkokapacitní Pivní sety Kulaté stoly banketové Koktejlové stolky k stání Ubrusy různých velikostí, barev a vzorů Květinová výzdoba Balónková výzdoba Dekorace prostoru, stolů, židlí Skákací hrady Ozvučení akce Osvětlení prostoru Ohňostroje raut banket koktejl číše vína míchaný drink svatba na klíč svatební hostina

Služby

Komplexní cateringové služby Firemní akce Rauty Koktejly Bankety Soukromé párty Svatby Grilování Kuchařská show Barbecue a garden party Zajištění dárků pro hosty události Módní přehlídka Tlumočnické služby Adrenalinové aktivity

Speciality

Live cooking show

Jazyky

Angličtina Ruština

Kontakty

Telefony

+420 602 614 666 hlavní telefon

Emaily

info@bps-catering.cz

Odkazy

www.bps-catering.cz

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 16.02.2018 13:41
    Skvělé jídlo moc příjemná obsluha. Příště se na Vás znovu rádi obrátíme. Díky

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu