Ověřená firma

Marbal Sklenářství

0 (0 hodnocení)

+420 603 450 636

Akční nabídka

Popis činnosti

Stavíte či rekonstruujete a potřebujete prosklenou stěnu, atypický sprchový kout nebo skleněné obklady? Kontaktujte nás!

Naše firma Sklenářství MARBAL sídlí ve městě Praha a je specialistou na prosklené stěny, atypické sprchové kouty na míru, skleněné obklady a barevná skla a v oboru působí již od roku 1992. Díky dlouholetým zkušenostem může naše sklenářství svým zákazníkům nabídnout prvotřídní služby a výrobky nejvyšší kvality. Sklenářství MARBAL se specializuje především na prosklené stěny, atypické sprchové kouty na míru, skleněné obklady a barevná skla. Zajišťujeme jak dodávky kompletních interiérů, tak i malé zakázky.

Jedním z výrobků našeho sklenářství jsou prosklené stěny, které vyrábíme z tvrzených skel. Prosklené stěny jsou atraktivní designové prvky, které v závislosti na použitém skle zachovávají vzdušnost a světlo, zajišťují optické oddělení místnosti a nabízí i určité soukromí. Prosklené stěny dodáváme jak do firem nebo obchodních center, tak i do rodinných domů a bytů.

Produkty

Prosklené stěny Sprchové kouty a zástěny Barevná skla Kuchyňské linky Koupelny Skleněné obklady Skleněné příčky a dveře Lepená zrcadla Skleněné schodiště

Služby

výroba montáž kompletace doprava lepení

Značky

Lacobel Reproject Oryx Orangemachine

Kontakty

Telefony

+420 603 450 636 hlavní telefon
+420 604 250 325 další telefon

Emaily

marbal@marbal.cz

Odkazy

www.marbal.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 17
Út 8 - 17
St 8 - 17
Čt 8 - 17
8 - 17

Dle telefonické domluvy.

Klíčová slova

Sklenářství Praha Skleněné obklady Barevná skla Prosklené stěny Sprchové kouty Sklenář Sklenářství Skleněné příčky Skleněné dveře Zrcadla Skleněné schodiště Sprchové zástěny Sklo Interiérové sklo Atypické sprchové kouty Sprchové kouty na míru

Kategorie

Sklenářství

Platební metody

  • VISA
  • faktura
  • bankovním převodem
  • American Express
  • MASTERCARD
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu