+420 416 535 500

Popis činnosti

Stanice technické kontroly a stanice měření emisí otevřena v 8. 11. 2010 je nově vystavěna z bývalého manipulačního skladu areálu nemocnice, jedinečná svou polohou uvnitř města a poblíž dopravního úřadu, nemocnice nebo plaveckého stadionu.

Při svěření vozidla do rukou techniků tak zákazník může využít mnoha služeb najednou. Administrativě se věnují a o zákazníka pečují dvě usměvavé operátorky. Na lince měření emisí se střídají tři technici a zaručují kvalitu prohlídky emisního systému.

Zároveň ručí za limit vypouštěných emisí z výfukových plynů. Stanice je vybavena jedním stáním k měření emisí pouze osobních vozidel se vznětovými, zážehovými motory i s pohony na LPG.

Na linkách stanice technické kontroly ručí za kvalitu bezpečnosti provozu vozidla na pozemních komunikacích pět techniků profesionálů, kteří rádi poradí v nesnázích s technickým stavem vozidel. Na technickou proto může přijet i zákazníci, kteří s technikou vozidla nemají zkušenosti.

Stanice technické kontroly je vybavena linkou pro osobní a nákladní vozidla s moderním vybavením pro prohlídky vozidel.

Služby

technické kontroly vozidel měření emisí dovozy a přestavby

Kontakty

Telefony

+420 416 535 500 hlavní telefon

Emaily

lito@ivesurcesko.com

Odkazy

http://www.ivesurcesko.com website

Hodnocení

Vstřícnost k zákazníkům
10
Cena
30
Kvalita provedené práce
10
Rychlost
70
Doba čekání
70
  • 38 od , 20.04.2017 11:50
    Záleží na technikovi. Jednou vše ok. Podruhé vyhodí za maličkost, která by šla opravit na místě, takže musíte odjet za roh, dotáhnout šroub a platit opakovanou STK.

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 18 Dnes
Út 7 - 18
St 7 - 18
Čt 7 - 18
7 - 18
So 8 - 14

Klíčová slova

technická kontrola technické kontroly technická měření emisí emise přestavby vozidel dovoz vozidel technické kontroly vozidel kontroly vozidel STK STK Litoměřice technická kontrola Litoměřice měření emisí Litoměřice emise Litoměřice

Kategorie

Stanice technické kontroly Automobily - měření emisí Automobilové nástavby a karoserie

Platební metody

  • hotově

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu