+420 416 535 500

Popis činnosti

Stanice technické kontroly a stanice měření emisí otevřena v 8. 11. 2010 je nově vystavěna z bývalého manipulačního skladu areálu nemocnice, jedinečná svou polohou uvnitř města a poblíž dopravního úřadu, nemocnice nebo plaveckého stadionu.

Při svěření vozidla do rukou techniků tak zákazník může využít mnoha služeb najednou. Administrativě se věnují a o zákazníka pečují dvě usměvavé operátorky. Na lince měření emisí se střídají tři technici a zaručují kvalitu prohlídky emisního systému.

Zároveň ručí za limit vypouštěných emisí z výfukových plynů. Stanice je vybavena jedním stáním k měření emisí pouze osobních vozidel se vznětovými, zážehovými motory i s pohony na LPG.

Na linkách stanice technické kontroly ručí za kvalitu bezpečnosti provozu vozidla na pozemních komunikacích pět techniků profesionálů, kteří rádi poradí v nesnázích s technickým stavem vozidel. Na technickou proto může přijet i zákazníci, kteří s technikou vozidla nemají zkušenosti.

Stanice technické kontroly je vybavena linkou pro osobní a nákladní vozidla s moderním vybavením pro prohlídky vozidel.

Služby

technické kontroly vozidel měření emisí dovozy a přestavby

Kontakty

Telefony

+420 416 535 500 hlavní telefon

Emaily

lito@ivesurcesko.com

Odkazy

http://www.ivesurcesko.com website

Hodnocení

Vstřícnost k zákazníkům
10
Cena
30
Kvalita provedené práce
10
Rychlost
70
Doba čekání
70
  • 38 od , 20.04.2017 11:50
    Záleží na technikovi. Jednou vše ok. Podruhé vyhodí za maličkost, která by šla opravit na místě, takže musíte odjet za roh, dotáhnout šroub a platit opakovanou STK.

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu