Chropyňská strojírna, a.s.

Jsme významným dodavatelem svařovacích, montážních a dopravních linek určených především pro automobilový průmysl ve střední a východní Evropě.

0 (0 hodnocení)

+420 573 329 616

Main

Popis činnosti

Chropyňská strojírna je významným dodavatelem svařovacích, montážních a dopravních linek určených především pro automobilový průmysl ve střední a východní Evropě.

Výrobní program společnosti je tvořen výrobou svařovacích a montážních přípravků, jednoúčelových strojů, forem pro vstřikování plastů, kontrolních zařízení, elektrorozvaděčů a elektroinstalacemi.

Společnost zajišťuje služby v oblasti engineeringu a vedení projektů nejen pro nové průmyslové linky, ale také v oblasti jejich úprav či relokací. Našim zákazníkům se snažíme nabídnout nákladově efektivní a inovativní řešení na nejvyšším stupni kvality.

Společnost Chropyňská strojírna, a.s.

Produkty

Svařovací linky Montážní systémy Dopravní technika Závěsné dopravní systémy Skladová dopravní technika Pozemní dopravníky Průmyslová instalace Formy Kontrolní přípravky Manipulátory

Služby

Výroba strojů a zařízení Komplexní průmyslové instalace Elektro a pneu instalace výrobních zařízení Programování a řízení linek Výroba rozvaděčů

Kontakty

Telefony

+420 573 329 616 Main

Emaily

info@chropynska.cz

Odkazy

http://www.chropynska.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu