Chropyňská strojírna, a.s.

Jsme významným dodavatelem svařovacích, montážních a dopravních linek určených především pro automobilový průmysl ve střední a východní Evropě.

0 (0 hodnocení)

+420 573 329 616

Main

Popis činnosti

Chropyňská strojírna je významným dodavatelem svařovacích, montážních a dopravních linek určených především pro automobilový průmysl ve střední a východní Evropě.

Výrobní program společnosti je tvořen výrobou svařovacích a montážních přípravků, jednoúčelových strojů, forem pro vstřikování plastů, kontrolních zařízení, elektrorozvaděčů a elektroinstalacemi.

Společnost zajišťuje služby v oblasti engineeringu a vedení projektů nejen pro nové průmyslové linky, ale také v oblasti jejich úprav či relokací. Našim zákazníkům se snažíme nabídnout nákladově efektivní a inovativní řešení na nejvyšším stupni kvality.

Společnost Chropyňská strojírna, a.s. má zavedené systémy managementu jakosti podle normy ČSN EN ISO 9001:2008 a environmentálního managementu podle normy ČSN EN ISO 14001:2004.

Nejvyšší hodnotou společnosti je dlouhodobá služba zákazníkovi a jeho spokojenost, při současném šetrném přístupu k životnímu prostředí a jeho ochraně. Její dosažení vychází ze stanovení cílů politiky jakosti a ochrany životního prostředí.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Svařovací linky Montážní systémy Dopravní technika Závěsné dopravní systémy Skladová dopravní technika Pozemní dopravníky Průmyslová instalace Formy Kontrolní přípravky Manipulátory

Služby

Výroba strojů a zařízení Komplexní průmyslové instalace Elektro a pneu instalace výrobních zařízení Programování a řízení linek Výroba rozvaděčů

Kontakty

Telefony

+420 573 329 616 Main

Emaily

info@chropynska.cz

Odkazy

www.chropynska.cz website

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)
Ověřená firma

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu