Ověřená firma

Střední odborná škola podnikatelská, s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 476 769 501

Popis činnosti

Škola nabízí čtyřleté maturitní studium. Obor Ekonomika a podnikání je čtyřleté denní studium určené pro žáky, kteří absolvovali 9. třídu základní školy, a je zakončeno maturitní zkouškou. Absolvent školy má úplné střední odborné vzdělání. Jednotlivá zaměření mají uzpůsobené hodinové dotace s ohledem na „Školní vzdělávací program“.

Můžete si vybrat z těchto oborů:
- řízení firem
- cestovní ruch
- sportovní management
- komerční právo
- multimediální design.

Během studia lze získat kvalifikační zkoušku z CIJ (ANJ, NEJ), průkaz ECDL nebo průvodce cestovního ruchu. Během studia využívají žáci odborné učebny výpočetní techniky, jazyků, technické administrativy, sportovní areál se dvěma tělocvičnami, posilovnou, tenisové kurty apod. K dispozici je školní knihovna s beletrií a odbornými publikacemi. Většinu učebnic zapůjčuje škola zdarma. Zájemci se mohou zúčastňovat dalších konzultačních hodin z matematiky a cizích jazyků a připravovat se ke státní jazykové zkoušce. Po absolvování kurzu mohou též získat státní zkoušku z technické administrativy nebo pověření průvodce cestovního ruchu.

V rozmezí čtyř let studia mohou studenti navštěvovat nepovinné předměty: matematický seminář, aplikovaná ekonomie, francouzština, italština, španělština, ruština a sportovní hry, dále mohou absolvovat lyžařský kurz, sportovně turistický pobyt ,výukové a poznávací pobyty v zahraničí, návštěvy veletrhů a výstav. Zapojit se mohou i do činnosti ve studentské společnosti v rámci programu Junior Achievement.

Jsme přesvědčeni, že Vás kvalitně připravíme na budoucí povolání, případně k dalšímu studiu na vysoké škole. Těšíme se na Vaši návštěvu při dnech otevřených dveří.

Kontaktní osoba:
Lucie Machuldová – výchovný poradce
Tel. +420 476 769 524
E-mail lucie.machuldova@centrum.cz

Služby

Kroužek matematiky Sportovní hry a kondiční posilování Tvorba webových stránek Kroužek stolního tenisu Aplikovaná ekonomie Francouzština Italština Španělština Ruština

Kontakty

Telefony

+420 476 769 501 hlavní telefon
+420 476 769 533 Fax

Emaily

info@ssposmost.cz

Odkazy

www.ssposmost.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu