Ověřená firma

BANZAI spol. s r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 271 771 204

Akční nabídka

Popis činnosti

Firma Banzai spol. s r.o. byla založena v roce 1991. Od prvopočátku je hlavní činností provádění zahraničního obchodu. Konkrétně se jedná o export a import zbraní, munice, optiky i dalších potřeb či doplňků pro civilní lovecké a sportovní využití. Jedná se především o produkty známých, zavedených a osvědčených tuzemských dodavatelů.

V průběhu druhé poloviny devadesátých let se další činností společnosti stal export vojenského materiálu, zbraní, střeliva, výstrojních součástí a dalších doplňků.

Po roce 2002 se započala rozvíjet třetí oblast podnikání společnosti Banzai. Konkrétně import zbraní, optiky a jejich doplňků od renomovaných zahraničních výrobců. Hlavním účelem jsou dodávky pro ozbrojené složky ČR a velkoobchodní distribuce v tuzemské prodejní síti.

Dalším krokem k rozvoji bylo v roce 2007 vybudování vlastních, kvalitních a velkokapacitních skladovacích prostor v Jičíně.

Jsme držitelem oprávnění pro zahraniční obchod s vojenským materiálem, členem Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR a Asociace výrobců a prodejců zbraní a střeliva.

Služby

dovoz a vývoz zbraní export zbraní velkoobchodní činnost

Značky

SIG SAUER SMITH & WESSON MOSSBERG SAN SWISS ARMS KIMBER US ORDNANCE TRIJICON THOMPSON/CENTER Remington

Kontakty

Telefony

+420 271 771 204 hlavní telefon
+420 271 773 658 další telefon

Emaily

banzai@banzai.cz

Odkazy

www.banzai.cz

Kontakty

Klíčová slova

export a prodej zbraní munice optika zbraně střelivo

Kategorie

Zbraně a střelivo

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu