Dům dětí a mládeže České Budějovice

Volnočasové aktivity pro děti a mládež.

0 (0 hodnocení)

+420 604 219 739

Main

Popis činnosti

Hledáte zájmový kroužek pro Vaše děti? Navštivte náš Dům dětí a mládeže v Českých Budějovicích.

Jsme organizací zajišťující smysluplné volnočasové aktivity dětí a mládeže. Hlavním cílem veškeré činnosti je působit preventivně v rámci široké problematiky vzniku a výskytu sociálně patologických jevů v naší společnosti.

Stalo se pravidlem, že na začátku nového školního roku otevíráme cca 200 zájmových útvarů, do kterých se hlásí přes dva tisíce dětí, mládeže i dospělých. Pod každým oddělením je několik desítek těchto zájmových útvarů, které jsou vedeny jak interními, tak i externími pracovníky. Zastřešuje mnoho tanečních skupin s různým pohybovým zaměřením.

Pro další zkvalitnění volného času dětí organizujeme různé sportovní turnaje (např. ve stolním tenise, ve vybíjené a odbíjené, v malé kopané, v ringu, v šachu a dámě, v šipkách, v bojovém umění atd.), zábavné hry a turisticko-poznávací výlety do přírody. Pravidelně pořádáme Vánoční i Velikonoční výstavu a jiné zajímavé akce: Mikulášskou nadílku, Den Země atd. Každoročně pořádáme pro rodiče a širokou veřejnost Zahradní slavnost, kde prezentují naše zájmové útvary svoji činnost.

O letních prázdninách pořádáme dětské tábory s náplní sportovně-rekreační, rybářskou i výtvarnou nebo odborná soustředění se zaměřením na tanec i keramiku. Velikou oblibu mají tzv. příměstské tábory, které jsou převážně organizovány o jarních a letních prázdninách. Podrobnější informace o naší činnosti můžete získat na našich www stránkách.

Těšíme se na Vaši návštěvu. _

Služby

pořádání výletů pořádání táborů zájmové kroužky

Kontakty

Telefony

+420 604 219 739 Main
+420 386 447 311 Alt
+420 386 352 064 Fax

Emaily

ddm@ddmcb.cz

Odkazy

http://www.ddmcb.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 20
Út 7 - 20
St 7 - 20 Dnes
Čt 7 - 20
7 - 20

Klíčová slova

dětské kluby dům dětí dětské tábory dětské soutěže zájmové kroužky tábory zájmové útvary kroužky kroužky České Budějovice taneční soubory výtvarné kroužky hudební kroužky dramatické kroužky přírodovědné kroužky sportovní kroužky turistické kroužky technické kroužky vzdělávání sportovní turnaje olympiády

Kategorie

Volný čas Kluby společenské, zájmové Zájmová a profesní sdružení Tábory

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu