P.P. Architects s.r.o.

Vaše zadání se nemusí ničím omezovat. Stačí, když k nám přijdete se svou představou výstavby či rekonstrukce a my se postaráme o její návrh.

0 (0 hodnocení)

+420 541 210 454

Akční nabídka

Popis činnosti

Architekti a projektanti z ateliéru P.P. Architects s.r.o. pro Vás vytvoří architektonický návrh a projektovou dokumentaci na jakékoli téma, od drobné renovace až po rozsáhlou investiční výstavbu. Nabízíme komplexní služby architektonického ateliéru a projekční kanceláře.

Navrhujeme stavby včetně interiérů, řešení veřejných prostranství a drobného urbanismu, novostavby i rekonstrukce, komplexní projektová příprava a inženýring.

Nabízíme vypracování návrhu i kompletní projektové dokumentace včetně inženýrské činnosti a dále autorský technický dozor zajišťující dodržení realizace architektonického návrhu tak, aby byl výsledek přesně podle Vašich představ. Dlouhodobě také spolupracujeme s odborníky na statiku, stavební fyziku, technologie budov, zeleň, výtvarníky, designéry apod.

Vaše zadání se nemusí ničím omezovat. Stačí, když k nám přijdete se svou představou výstavby či rekonstrukce a my se postaráme o její návrh i realizaci. S klienty vše konzultujeme a snažíme se vždy nalézt řešení, které Vám bude dokonale vyhovovat.

Naši architekti a projektanti zpracují malá i velká zadání, novostavby i rekonstrukce, renovace kulturních památek, změny v interiérech i ve veřejném prostoru. Mezi nejznámější reference patří památková obnova po požáru části Státního hradu Pernštejn, přestavba části historického jádra městské části Brno-Komín a renovace vybraných lokalit v prostoru Městské památkové rezervace Nový Jičín.

Pokud potřebujete vypracovat projekt nebo architektonický návrh, neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se na společnou spolupráci.

Produkty

Architektonické návrhy Projektová dokumentace

Služby

Architektonické služby Projektová činnost Navrhování staveb Inženýrská činnost Dozorové práce na stavbě Renovace kulturních památek Změny v interiérech Doplňkové služby

Kontakty

Telefony

+420 541 210 454 hlavní telefon
+420 549 212 333 další telefon
+420 606 268 954 mobilní telefon

Emaily

atelier@pparchitects.cz
pekar@pparchitects.cz

Odkazy

www.pparchitects.cz

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu