Farm Frites CZ s.r.o.

Nejlepší brambory na celém světě. Lahodné hranolky a bramborové speciality, to je skutečná lahůdka!

0 (0 hodnocení)

+420 244 463 479

Popis činnosti

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem mražených a chlazených bramborových výrobků značky Farm Frites. Jsme specialisté v oblasti gastronomie. Naše výrobky naleznete i v maloobchodě. Nabízíme mražené hranolky, mražené speciality (krokety, americké brambory, bramboráky, plátky, bramborová kaše, chipsy, opečené brambory, cibulové kroužky) a chlazené brambory.

Na naší výrobní potravinářské lince zpracováváme nejlepší brambory na celém světě (sedm výrobních lokalit: Nizozemsko, Belgie, Polsko, Egypt, Argentina a brzy také Čína)! Čerstvé přímo z pole. Po více než 45 let se zajímáme o vývoj, pěstování, výběr, zpracování a balení bramborových produktů a jsme hrdi na to, že dnes zastáváme pozici světových odborníků.

Víme přesně, jaké typy a chutě odpovídají různým preferencím. Rádi vám pomůžeme s výběrem správného typu hranolků (nebo jakéhokoli jiného bramborového produktu) a dodáme vám výrobky, jejichž chuť obohatí vše, co máte na talíři.

Nechte se inspirovat a ujistěte se, že vaši hosté dostávají správný produkt. Více informací naleznete na našich www stránkách.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Bramborové výrobky Hranolky Americké brambory Bramborové plátky Předvařené brambory Opečené brambory Kostky Kaše Wafle Písmenka Krokety Pusinky Placky Placičky s cibulí Oválky Tyčinky Mini kousky ochucené Cibulové kroužky

Služby

Prodej Maloobchod Velkoobchod Catering Gastronomie

Kontakty

Telefony

+420 244 463 479 hlavní telefon

Emaily

infocz@farmfrites.com

Odkazy

www.farmfrites.com

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu