Ověřená firma

IGEPA VELKOOBCHOD PAPÍREM spol. s r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 283 971 985

Akční nabídka

Popis činnosti

Naše česká pobočka vznikla počátkem devadesátých let. Za šestnáct let jsme se vypracovali do podoby moderního velkoobchodu.

V oblasti grafických papírů dodáváme širokou paletu produktů, a to jak v arších, tak v kotoučích. V naší nabídce naleznete celou řadu produktů, jako jsou přírodní ofsetové papíry, papíry natírané, samopropisovací či samolepicí, kartony, speciální grafické papíry, papíry s certifikáty pro digitální tisk, certifikáty v oblasti ekologie a řadu dalších. Všechny tyto materiály nabízíme v široké škále plošných hmotností a formátů. V případě poptávky jsme schopni nabídnout i zcela atypické technologické formáty. Dodáváme také kancelářské papíry, barevné papíry, papíry špičkové kvality pro barevný laserový tisk atd.

Jsme jedním z největších dodavatelů materiálů pro signmaking na českém trhu. V našem sortimentu naleznete široké spektrum materiálů, jako jsou car wrapové materiály, materiály pro digitální velkoformátový tisk, materiály pro sítotisk, gravírování, frézování či světelnou reklamu, deskové materiály, informační systémy, okenní fólie atd.

Až osmdesát procent položek z naší široké nabídky je skladem v našem centrálním skladu v Odoleně Vodě.

Produkty

Grafické papíry Kancelářské papíry Papíry Deskové materiály Autofólie Sítotiskové materiály Displejové systémy Okenní fólie

Kontakty

Telefony

+420 283 971 985 hlavní telefon
+420 283 970 121 Alt
+420 283 971 996 Fax

Emaily

igepaczech-praha@igepagroup.com

Odkazy

www.igepagroup.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 16
Út 8 - 16
St 8 - 16
Čt 8 - 16
8 - 15 Dnes

Klíčová slova

kancelářské papíry grafické papíry fólie autofólie desky

Kategorie

Papír - výroba, prodej

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu