Švec Miroslav - dřevitá vlna

Dřevitá vlna je přírodní látka bez chemizace, čistá biologická surovina, která je velmi snadno odbouratelná a proto nezatěžuje životní prostředí.

0 (0 hodnocení)

+420 465 393 287

Popis činnosti

Miroslav Švec se specializuje na výrobu dřevité vlny (ekologického obalového a fixačního materiálu pro všestranné použití). Následně pak tento materiál využívá i pro výrobu provazců a podpalovačů.

Velká část produkce směřuje k tuzemským odběratelům, ale díky spolupráci se zahraničními partnery zásobujeme také náročné trhy v západní i východní Evropě. Protože se jedná o přírodní produkt, nelze předem zajistit požadované zabarvení dřeva. Barevné odchylky nejsou na závadu. Přesto se snažíme vyjít vstříc i individuálním požadavkům zákazníků.

Vyrobená dřevitá vlna prochází před balením vytřásacím zařízením. Tím je z velké části eliminován podíl nečistot (prachu, zbytků kůry apod.) ve výsledném produktu.

Provazce se vyrábějí splétáním dřevité vlny na speciálním motacím stroji. Výroba je částečně strojní, přesto je zde velký podíl ruční práce a je zapotřebí velké manuální zručnosti.

Jsme připraveni Vám, naši zákazníci, vyjít vstříc a věříme, že budete s našimi výrobky spokojeni.

Nevíte si rady s nákupem nebo Vám nevyhovuje nákup přes e-shop? Můžete volat pí. Venclové na číslo 603 230 349. Vaší objednávku můžete také zaslat emailem na prodej@drevitavlna.cz.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Dřevitá vlna Podpalovače PODPAL Provazce

Služby

Výroba dřevité vlny Výroba podpalovačů Výroba provazců

Certifikáty

TD CFCS 2002:2013 Eko-kom

Kontakty

Telefony

+420 465 393 287 hlavní telefon
+420 603 230 349 další telefon

Emaily

prodej@drevitavlna.cz

Odkazy

www.drevitavlna.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu