+420 566 521 401

Akční nabídka

Popis činnosti

Francovka pod značkou ALPA se poprvé spotřebitelům představila již v roce 1913. Ve stejném roce byla rovněž zaregistrována ochranná známka ALPA.

Naše společnost vyrábí francovku podle původní osvědčené receptury dodnes. Stejně jako je charakteristická vysoká kvalita naší francovky, je typický i obal, ve kterém se s ní spotřebitel tradičně setkává.

Řada francovek je dále rozšiřována o další výrobky na podobné bázi. Jde především o masážní krémy, gely a emulze. Nové zákazníky si v poslední době naše značka nachází stále častěji rovněž za hranicemi naší země.

Základem receptury francovky je alkoholický roztok éterických olejů, silic, vonných látek bylin a přírodního mentolu. Francovka ALPA představuje jejich optimální kombinaci, která je výsledkem pečlivé a citlivé práce autorů naší jedinečné receptury.

Francovka ALPA je určena převážně k zevnímu použití, ke vtírání do pokožky, k masážím, jako přísada ke koupelím jak celkovým, tak i ke koupelím nohou, jako obklad i jako kloktadlo nebo mírný dezinfekční prostředek.

Produkty

masážní přípravky dětská kosmetika vlasová kosmetika ústní hygiena opalovací a repelentní přípravky pleťová kosmetika tělová kosmetika kolínské vody vody po holení repelentní a opalovací přípravky herbal řada dárkové sady

Služby

e-shop

Značky

ALPA HERBAL WINDSOR AMICA LUNA AVIRIL BATOLE

Kontakty

Telefony

+420 566 521 401 hlavní telefon
+420 566 521 669 Fax

Emaily

alpa@alpa.cz

Odkazy

www.alpa.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu