Auto ESA Škodovky a dodávky

Autobazar Auto ESA je první autobazar s certifikátem kvality TÜV NORD a více než 20letou historií.

0 (0 hodnocení)

+420 221 410 111

Popis činnosti

Škodovky Auto ESA Černý Most patří k největším specializovaným prodejcům ojetých vozů Škoda a na prodej a výkup užitkových vozů. Společnost Auto ESA, jak je již mnoho let dobře známo, je založena na úzkém vztahu s klienty a profesionálních službách, které zákazníkům nabízíme.

Certifikovaný výkupní proces, kterým vozy na této pobočce prochází, dává našim zákazníkům jistotu, že vybírají mezi kvalitními a prověřenými automobily. Vozy prověřujeme nejen po technické, ale i po právní stránce. Proto také můžeme poskytnout například garanci na původ vozu.

Vybraný vůz Škoda můžete na pobočce Auto ESA Černý Most zaplatit nejen hotově. Svým zákazníkům nabízíme i možnost financovat vůz formou výhodného úvěru, který zprostředkujeme u některé z předních finančních společností na trhu. Nákup lepšího vozu Škoda můžete samozřejmě realizovat i formou protiúčtu, kdy váš stávající vůz odkoupíme za nejvyšší možnou cenu a zbylou částku doplatíte buď hotově, nebo formou splátek.

V nepřeberné nabídce skříňových dodávek, pickupů, valníků ale i minibusů a užitkových vozů se speciálními nástavbami si jistě vyberete ten nejvhodnější užitkový automobil pro vaše podnikání.

Pokud hledáte kvalitní ojetý vůz značky Škoda či užitkové vozidlo, zastavte se na naší pobočce na Černém Mostě, kterou najdete na adrese Skorkovská 1310 a vyberte si z nabízených vozů Škoda Fabia, Octavia, Superb, nebo z ostatních modelů této značky.

U nás si vybere každý!

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Osobní vozy Užitkové vozy Terénní vozy SUV Autodoplňky

Služby

Prodej vozů Výkup aut za hotové Výkup aut protiúčtem Certifikát kontroly vozu ESA Garant Asistent Ocenění vozů Vyřízení administrativy Financování Leasing Auto na splátky Zabezpečení vozu Doplňkové služby

Značky

Alfa Romeo Audi BMW Cadillac Chevrolet Chrysler Citroën Dacia Daewoo Daihatsu Dodge Fiat Ford Honda Hyundai Infinity Isuzu Iveco Jaguar Jeep Kia Lada Lancia Land Rover Lexus Maserati Mazda Mercedes-Benz Mini Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Porsche Renault Rover Saab Seat Smart Ssangyong Subaru Suzuki Škoda Toyota Volkswagen Volvo

Certifikáty

TÜV NORD

Kontakty

Telefony

+420 221 410 111 hlavní telefon
+420 221 410 310 Fax
+420 800 555 555 Volejte zdarma

Emaily

zakaznickecentrum@autoesa.cz

Odkazy

www.autoesa.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu