Ověřená firma

CGB LABORATOŘ a.s.

CGB laboratoř a.s. byla založena v roce 1994 a poskytuje diagnostickou činnost v oborech patologie a od roku 2001 také lékařské genetiky.

0 (0 hodnocení)

+420 595 700 996

Popis činnosti

Akreditovaná laboratoř provádí základní až vysoce specializovaná vyšetření v oborech klinické patologie, cytologie, molekulární patologie, cytogenetiky a molekulární genetiky.

Počtem zaměstnanců a šíří poskytovaných služeb se řadíme mezi přední pracoviště na Moravě a ve Slezsku. CGB laboratoř a.s. je smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven. Laboratoř navázala úzkou spolupráci s universitními pracovišti a s odborníky z fakultních nemocnic v Ostravě a v Olomouci.

CGB laboratoř a.s. je první akreditovanou laboratoří v ČR podle normy ISO ČSN EN 15189 v oboru patologie. Akreditovaná je i odbornost lékařské genetiky. Akreditovaná CGB laboratoř a.s. garantuje vysokou úroveň diagnostiky v souladu s nejmodernějšími poznatky vědy v oboru patologie i lékařské genetiky. Osvědčení je platné v evropských zemích a tím je zajištěna garance péče i pro pojištěnce EU.

CGB laboratoř a.s. je doporučena ministerstvem zdravotnictví ČR k provádění screeningové cervikovaginální cytologie v rámci programu screeningu karcinomu děložního hrdla. Laboratoř je akreditovaným školícím pracovištěm jak v oboru patologie, tak v oboru genetiky.

Pravidelně jsou pořádány mezioborové semináře, zaměstnanci se aktivně zúčastňují odborných seminářů, sjezdů v ČR i na mezinárodní úrovni. Odborníci CGB laboratoře a.s. mají také bohatou publikační činnost.

Služby

Cytologická vyšetření Histologická vyšetření Pitvy Vyšetření molekulární patologie Genetické vyšetření Molekulárně genetické vyšetření Preimplantační genetická diagnostika Screening karcinomu děložního čípku HPV - TESTACE LIQUID BASED CYTOLOGIE Septin 9 - časná detekce kolorektálního karcinomu

Kontakty

Telefony

+420 595 700 996 hlavní telefon
+420 595 700 176 další telefon

Emaily

info@pathology.cz

Odkazy

www.pathology.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu