CGB LABORATOŘ a.s.

CGB laboratoř a.s. byla založena v roce 1994 a poskytuje diagnostickou činnost v oborech patologie a od roku 2001 také lékařské genetiky.

0 (0 hodnocení)

+420 595 700 160

Main

Popis činnosti

Naše laboratoř byla založena v roce 1994 a poskytuje diagnostickou činnost v oborech patologie a od roku 2001 také lékařské genetiky. Provádíme základní až vysoce specializovaná vyšetření v oborech klinické patologie, cytologie, molekulární patologie, cytogenetiky a molekulární genetiky.

Počtem zaměstnanců a šíří poskytovaných služeb se řadíme mezi přední pracoviště na Moravě a ve Slezsku. CGB laboratoř a.s. je smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven. Laboratoř navázala úzkou spolupráci s universitními pracovišti a s odborníky z fakultních nemocnic v Ostravě a v Olomouci.

CGB laboratoř a.s. je první akreditovanou laboratoří v ČR podle normy ISO ČSN EN 15189 v oboru patologie. Akreditovaná je i odbornost lékařské genetiky. Akreditovaná CGB laboratoř a.s. garantuje vysokou úroveň diagnostiky v souladu s nejmodernějšími poznatky vědy v oboru patologie i lékařské genetiky. Osvědčení je platné v evropských zemích a tím je zajištěna garance péče i pro pojištěnce EU.

CGB laboratoř a.s. je doporučena ministerstvem zdravotnictví ČR k provádění screeningové cervikovaginální cytologie v rámci programu screeningu karcinomu děložního hrdla. Laboratoř je akreditovaným školícím pracovištěm jak v oboru patologie, tak v oboru genetiky.

Pravidelně jsou pořádány mezioborové semináře, zaměstnanci se aktivně zúčastňují odborných seminářů, sjezdů v ČR i na mezinárodní úrovni. Odborníci CGB laboratoře a.s. mají také bohatou publikační činnost.

Od 1.1.2017 došlo k rozšíření patologie o pracoviště ve Zlíně, které je přímo v nemocnici Atlas a.s.

Těšíme se na spolupráci. _

Služby

Cytologická vyšetření Histologická vyšetření Pitvy Vyšetření molekulární patologie Genetické vyšetření Molekulárně genetické vyšetření Preimplantační genetická diagnostika Screening karcinomu děložního čípku HPV - TESTACE LIQUID BASED CYTOLOGIE Septin 9 - časná detekce kolorektálního karcinomu

Kontakty

Telefony

+420 595 700 160 Main
+420 595 700 991 Alt
+420 595 700 176 Fax

Emaily

info@pathology.cz

Odkazy

www.pathology.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu