EKOOL-WAY s.r.o.

Naše společnost splňuje veškeré bezpečnostní standardy s přihlédnutím na zajištění maximální kvality dodávaného zboží.

0 (0 hodnocení)

+420 379 730 555

Popis činnosti

Firma EKOOL-WAY s.r.o. působí na trhu od roku 1991. Zabývá se prodejem a distribucí pohonných hmot, topných olejů, zkapalněných ropných plynů a pevných paliv.

Zboží certifikované jakosti dodáváme z českých rafinerií (Čepro a.s., Paramo Pardubice a.s., Česká rafinérská a.s.) i německých rafinerií (Vohburg, Ingolstadt, Neustadt). Dodávky jsou expedovány přímými závozy z výdejních lávek výrobců k zákazníkovi.

V oblasti prodeje pevných paliv provádíme zásobování velkoodběratelů přímými závozy z produkce uhelných dolů (Severočeské doly a.s., Czech Coal Group, OKD a.s.).

Rozvoz paliv maloodběratelů (domácnosti) zajišťujeme ze skladu Kout na Šumavě s možností dopravníkového skládání.

Naše společnost nabízí kvalitní hnědouhelné brikety REKORD z oblasti Lužice z dlouhou tradicí. Jsou lisovány ze suchého, náležitě zpracovaného hnědého uhlí. Vysoká kvalita tohoto výrobku je konstantní a hlídá se mimo jiné i na základě laboratorních rozborů.

Úspěšně se používají jako palivo v krbech, kachlových kamnech a jiných větších topných zařízeních. Potěší Vás nejen svou vysokou výhřevností a dlouho trvajícím žhnutím, ale i krásnými plameny a malým množstvím kouře. Do těchto briket, nejsou přidávána žádná pojiva.

Našim zákazníkům nabízíme možnost složení námi nabízeného paliva až na místo určení pomocí transportéru. Transportér řidič vozí vždy sebou a lze ho použít do max. výšky 1 metru od země. Jeho délka je 3 metry a šířka je 0,5 metru.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Pevná paliva Uhlí, koks, brikety Pytlované uhlí Palivové dřevo Ropné produkty Pohonné hmoty Topné oleje Propan-butan LPG

Služby

Velkoobchod pevných paliv Velkoobchod s pohonnými hmotami Velkoobchod s topnými oleji Velkoobchod s ropnými plyny Obchod s palivovým dřevem

Značky

Mostecké uhlí Bílinské uhlí Brikety REKORD Heizprofi brikety UNION TOLEX TOEL OPTIMAL DIESEL ČEPRO Česká rafinérská PARAMO

Kontakty

Telefony

+420 379 730 555 hlavní telefon
+420 379 730 539 Tel.
+420 602 603 168 Velkoobchod s pohonnými hmotami
+420 602 633 493 Velkoobchod s ropnými plyny
+420 602 603 168 Velkoobchod s topnými oleji

Emaily

ekool@post.cz

Odkazy

www.ekool.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu