+420 608 966 407

Popis činnosti

Potřebujete zasklít okno, dveře či nábytek. Chcete zhotovit zrcadlo na míru nebo třeba zhotovit ozdobné rámečky? Pokud hledáte spolehlivého sklenáře nabízející služby šité na míru, neváhejte se na nás s důvěrou obrátit.

Nabízíme komplexní sklenářskou činnost, jako je zasklívání poškozených zasklení v sídle firmy i v terénu, výroba izolačních dvojskel, řezání, zabrušování, vrtání skla a zrcadel.

V rámci služeb provádíme zasklívání oken, dveří, nábytku, výloh a dalších produktů dle přání a požadavků zákazníků. Na míru zhotovujeme zrcadla včetně zabroušení hran či vložení do rámů. Vyrábíme ozdobné rámečky, pasparty a zajišťujeme rámování obrazů, puzzle, obrázků, fotografií, plakátů, výšivek, diplomů či přerámování starších obrázků.

Kromě výše uvedených služeb se také specializujeme na výrobu izolačních dvojskel a dle přání zajistíme izolační dvojskla s hliníkovým rámečkem.

V mimořádných případech a dle dohody vám Sklenářství - Komplet nabízí havarijní služby a je vám k dispozici i mimo pracovní dobu a ve dnech pracovního svátku.

Produkty

zrcadla sklo hladké sklo tlačené speciální skla izolační dvojskla plexiskla komůrkové polykarbonáty střešní krytiny Euroclipy bezpečnostní skla

Služby

opracování skla zasklívání rámování zabrušování lepení paspartování renovace prodej polykarbonátů a plexiskla výroba izolačních dvojskel výroba akvárií havarijní služba

Kontakty

Telefony

+420 608 966 407 hlavní telefon
+420 775 966 407 Mobile

Emaily

info@sklenarstvi-komplet.cz

Odkazy

http://www.sklenarstvi-komplet.cz website
http://www.sklenarstvikomplet.cz menu

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu