PŠTROSSOVA MEDICAL s.r.o.

Zubní klinika a stomatologická ordinace, zkušení zubní lékaři v centru Prahy.

0 (0 hodnocení)

+420 221 595 000

Main

Popis činnosti

Jsme specializovaná komplexní soukromá zubní klinika přímo v centru Prahy. V našich zubních ordinacích poskytujeme komplexní odbornou péči o Váš chrup a samozřejmostí je profesionální a vstřícný přístup našeho personálu.

V šestipodlažní budově, která byla rekonstruována s vysokým respektem k nejmodernějším technologiím, je našim klientům k dispozici 19 stomatologických ambulancí, dva chirurgické sály, dvě ordinace dentální hygieny a digitální RTG diagnostické centrum.

Naší prioritou při ošetření je pohodlí klienta a bezbolestnost zákroku. Personál naší kliniky je vstřícný, profesionální a má pro svou praxi k dispozici nejmodernější technické a materiální vybavení.

Produkty

Klasické i estetické výplně Inlay Onlay Fixní rovnátka Snímací rovnátka Neviditelná rovnátka Panoramatické snímky Intraorální kamera Protetika

Služby

Preventivní stomatologie Dentální hygiena Odstranění zubního kamene Fluoridace Pečetění fisur Akutní ošetření bolestivých stavů Záchovná stomatologie Estetická stomatologie Parodontologie Stomatochirurgie Implantologie Ortodoncie snímací i fixní

Značky

Invisalign

Speciality

Terapeutický a vodní laser Rentgenologické digitální služby Zubní laboratoř

Kontakty

Telefony

+420 221 595 000 Main

Emaily

recepce@medical.pstrossova.cz

Odkazy

pstrossovamedical.cz/index.php/cs/informace/o-nas website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu