Pohřební služba Lukeš

Klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc, naši pracovníci vám poradí se vším od výběru obřadní síně přes smuteční řeč až po volbu lampy na hrob, vše podle vašich představ a finančních možností.

0 (0 hodnocení)

+420 481 544 043

Main

Popis činnosti

Pohřební služba Lukeš má v oblasti pohřebnictví mnoholeté zkušenosti. Připravíme civilní či církevní obřad podle vašeho přání tak, aby poslední rozloučení bylo skutečně důstojným aktem. Působíme zejména v oblasti Jilemnice, Vrchlabí a celého okresu Semily.

Klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc, naši pracovníci vám poradí se vším od výběru obřadní síně přes smuteční řeč až po volbu lampy na hrob, vše podle vašich představ a finančních možností. Zároveň jsou školeni, aby jednali za každé situace ohleduplně a eticky.

Pro práci v oboru máme všechny potřebné certifikáty. Klientům garantujeme, že se zesnulým je po celou dobu nakládáno s patřičnou pietou, od převzetí až do pochování do hrobu či do zpopelnění v krematoriu.

Produkty

Rakve a příkrovy Smuteční parte Smuteční květiny a věnce Lucerny a vázy

Služby

Pohřební služby Zajištění květinové výzdoby Příprava zesnulých k obřadu Tisk parte Civilní i církevní pohřeb Smuteční obřad Reprodukovaná nebo živá hudba

Kontakty

Telefony

+420 481 544 043 Main
+420 724 548 089 Mobile

Emaily

pohrebnilukes@seznam.cz

Odkazy

http://www.pohrebnisluzba-jilemnice.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu