Ověřená firma

Pohřební služba Lukeš

Klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc, naši pracovníci vám poradí se vším od výběru obřadní síně přes smuteční řeč až po volbu lampy na hrob, vše podle vašich představ a finančních možností.

0 (0 hodnocení)

+420 481 544 043

Popis činnosti

Pohřební služba Lukeš má v oblasti pohřebnictví mnoholeté zkušenosti. Připravíme civilní či církevní obřad podle vašeho přání tak, aby poslední rozloučení bylo skutečně důstojným aktem. Působíme zejména v oblasti Jilemnice, Vrchlabí a celého okresu Semily.

Klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc, naši pracovníci vám poradí se vším od výběru obřadní síně přes smuteční řeč až po volbu lampy na hrob, vše podle vašich představ a finančních možností. Zároveň jsou školeni, aby jednali za každé situace ohleduplně a eticky.

Pro práci v oboru máme všechny potřebné certifikáty. Klientům garantujeme, že se zesnulým je po celou dobu nakládáno s patřičnou pietou, od převzetí až do pochování do hrobu či do zpopelnění v krematoriu.

Naše společnost nabízí kompletní pohřební služby:
• převoz zesnulých
• přípravu zesnulých k obřadu
• tisk parte
• rakve a příkrovy
• smuteční obřad i smuteční květiny a věnce
• reprodukovaná nebo živá hudba
• zajistíme civilní i církevní pohřeb, kremaci či pochování do hrobu
• náhrobní zboží – lucerny a vázy

Pro podrobnosti o jednotlivých pohřebních službách a cenách nás kontaktujte v pracovní době na tel. 481 544 043 anebo non-stop na 724 548 089, rádi vám také odepíšeme, pošlete-li nám e-mail na pohrebnilukes@seznam.cz. Dotazy vám popřípadě zodpovíme i při osobní návštěvě na naší adrese uvedené níže.

Pohřební služba Lukeš Jilemnice (okr. Semily) se těší na spolupráci s Vámi.

Produkty

Rakve a příkrovy Smuteční parte Smuteční květiny a věnce Lucerny a vázy

Služby

Pohřební služby Zajištění květinové výzdoby Příprava zesnulých k obřadu Tisk parte Civilní i církevní pohřeb Smuteční obřad Reprodukovaná nebo živá hudba

Kontakty

Telefony

+420 481 544 043 hlavní telefon
+420 724 548 089 Nonstop

Emaily

pohrebnilukes@seznam.cz

Odkazy

www.pohrebnisluzba-jilemnice.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu