PB - Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o.

Přítomnost ● Budoucnost ● Možnosti

100 (1 hodnocení)

+420 725 196 038

Popis činnosti

Škola vznikla v roce 1992 a jejími hlavními partnery jsou Komerční banka, a. s., ČSOB, a. s., VŠLG, o.p.s., CZECH NEWS CENTER, a.s., HC Sparta Praha, a. s., a řada dalších renomovaných firem.

Naše škola byla jako jedna z mála vyšších odborných škol vybrána do evropského programu Erasmus University Charter. Nyní můžeme vysílat naše studenty na tříměsíční stáže do zahraničí s finanční podporou z fondu EU.

Naše škola nabízí výuku těchto oborů:
• Obchodní akademie - denní studium
• Vyšší odborná škola - Žurnalistika a nová média, Finanční poradenství, Aplikace výpočetní techniky, Personální řízení, Cestovní ruch - denní a kombinované studium.

Možnost praxe v renomovaných firmách a společnostech. Výuka golfu pod vedením profesionálů.

Výchovně vzdělávací práce se žáky a studenty vychází z bohatých zkušeností a praxe. Výuka je ve škole zabezpečena stálým pedagogickým sborem a externisty z řad vysokoškolských pedagogů a odborníků z praxe.

Produkty

Obchodní akademie - čtyřletá denní forma vzdělávání zakončená maturitou Finanční poradenství - tříletá denní i kombinovaná forma studia zakončená absolutoriem Aplikace výpočetní techniky - tříletá denní i kombinovaná forma studia zakončená absolutoriem Cestovní ruch - tříletá denní i kombinovaná forma studia zakončená absolutoriem Personální řízení - tříletá denní i kombinovaná forma studia zakončená absolutoriem Žurnalistika a nová média - tříletá denní i kombinovaná forma studia zakončená absolutoriem

Služby

Střední škola Vyšší odborná škola

Značky

Asociace obchodních akademií Asociace vyšších odborných škol Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska, o.s.

Speciality

S golfovým vzdělávacím zařízením INGOLF máme třídy s rozšířeným sportovním vyučováním. Nabízíme možnost získat kvalitní manažerské a ekonomické vzdělání propojené s možností studia golfu

Jazyky

čeština angličtina ruština němčina španělština

Kontakty

Telefony

+420 725 196 038 hlavní telefon
+420 284 680 880 Tel.
+420 284 681 345 Fax

Emaily

pbvos@pbvos.cz
studijni@pbvos.cz

Odkazy

http://www.pbvos.cz

Facebook

Hodnocení

Mimoškolní aktivity
100
Vstřícnost učitelského sboru
100
Kvalita stravování
100
Kvalita výuky
100
  • 100 od , 02.11.2015 01:39
    Práce mě stále velice baví. Svým pracovním úspěchům vděčím kvalitnímu studiu na PB – Vyšší odborné škole a Střední škole managementu, s.r.o. Alice Čížková DiS. Branch Manager – Komerční banka, a.s.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu