Nápravník & Soukup, advokátní kancelář

0 (0 hodnocení)

+420 281 087 501

Popis činnosti

Hledáte advokátní kancelář v Praze 9 a okolí? Hledáte pravé profesionály, kteří vás zastoupí u soudu? Neváhejte kontaktovat advokátní kancelář Nápravník & Soukup.

Advokátní kancelář Nápravník & Soukup působí na trhu advokátních služeb již od roku 1993. Po celou dobu působíme ve stejném sídle v Praze 9-Vysočany a od roku 2005 jsme otevřeli pobočku v Plzni. Za dlouho dobu působení na poli advokátních služeb jsme nasbírali mnoho zkušeností, které nyní využíváme ve prospěch klienta.

V současné době ve firmě pracují dva advokáti a jeden stálý externí právník. Veškeré naše právní služby poskytujeme občanům a širokému portfoliu firemní klientely a podnikatelům. Poskytujeme služby tuzemským i zahraničním klientům. Jednacím jazykem se zahraničními klienty je německý, francouzský a anglický jazyk.

Specializujeme se na obchodní, pracovní, občanské, rodinné, trestní a správní právo. Pobočka v Plzni je zaměřena především na poskytování právních služeb v oblasti obchodního, pracovního a správního práva.

Heslem naší advokátní kanceláře je pružnost, diskrétnost, profesionalita.

Neváhejte se na nás důvěrou obrátit. Těšíme se na spolupráci.

Služby

obchodní právo pracovní právo správní právo občanské právo rodinné právo trestní právo

Kontakty

Telefony

+420 281 087 501 hlavní telefon
+420 281 087 505 Fax

Emaily

nsadvokati@nsadvokati.cz

Odkazy

http://www.advokatnisluzby-praha.cz website
http://www.nsadvokati.cz menu

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu