TEPLOTECHNA - PRIMA, s.r.o.

Projekce a výstavba sklářských a průmyslových pecí ve světové kvalitě!

0 (0 hodnocení)

+420 417 816 010

Popis činnosti

Hledáte tavící pec pro svoji společnost či sháníte termovizi? Kontaktujte nás!

Hlavními oblastmi naší činnosti je průmysl sklářský, chemický, keramický a dřevařský. Na základě výsledků své kvalitní, vysoce profesionální činnosti nabízíme svým obchodním partnerům takové odborné zázemí, které je minimálně plně srovnatelné s nejlepšími světovými společnostmi, zabývajícími se podobnými činnostmi.

Provádíme a dodáváme sklářské pece všech typů, speciální sklářské pece, průmyslové pece. Opravujeme a rekonstruujeme žárotechnické vyzdívky pecí. Dále také nabízíme izolační práce, termovizi, poradenskou, konzultační a servisní činnost.

Námi dodávané sklářské agregáty splňují všechny technické a zejména ekologické požadavky, samozřejmě s dodržením kvalitativních a kvantitativních parametrů výroby. Do našich projektů jsou vždy začleňovány prvky nejnovějších inovací a trendů v oboru.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Sklářské tavicí pece všech typů Speciální sklářské pece Průmyslové pece Žáruvzdorné vyzdívky pecí Ocelové konstrukce Ocelové komíny

Služby

Dodávky sklářských pecí Dodávky průmyslových pecí Žáruvzdorné vyzdívání Izolační práce Termovize objektů a zařízení Poradenství a konzultace Servisní činnost

Kontakty

Telefony

+420 417 816 010 hlavní telefon
+420 417 816 012 Tel.
+420 417 570 095 Fax

Emaily

ttp@teplotechna-prima.com

Odkazy

www.teplotechna-prima.com

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu