Apartmán a čistírna Šimková

0 (0 hodnocení)

+420 602 384 521

Akční nabídka

Popis činnosti

Hledáte ubytování v Praze s výbornou dostupností do centra? Nebo potřebujte vyprat či vyžehlit prádlo? Nehledejte hotel, penzion či ubytovnu, pronajměte si apartmán za výhodné ceny. Prádelna a apartmány Praha-Prosek u Šimků Vám nabízí své služby.

Provozujeme také prádelnu a mandl. Každá zakázka se pere samostatně a po vyprání je zabalena do ochranné fólie. Rozvoz prádla po Praze je zdarma. Provádíme chemické čištění a používáme pouze protialergické prací prášky a aviváž Lenor. Na velké zakázky poskytujeme slevy.

Nabízíme ubytování v Praze 9 v rodinném domku v oblasti chráněného území u Proseckých skal se samostatným vchodem a hezkým výhledem na Prahu. Apartmán se nachází asi 15 min. od centra Prahy, 5 min. od stanice Palmovka a Prosek a 10 min. od obchodního centra Letňany.

Služby

chemické čištění prádla praní osobního prádla a lůžkovin šetrnými prostředky žehlení mandlování opravy oděvů rozvoz prádla po Praze zdarma slevy pro stálé zákazníky a velké zakázky

Kontakty

Telefony

+420 602 384 521 hlavní telefon

Emaily

simkova1@post.cz

Odkazy

www.apartmany-praha9.cz

Facebook

Kontakty

Klíčová slova

ubytování prádelna mandl praní prádla ubytování v Praze žehlení levné ubytování lůžkoviny opravy oděvů chemické čištění prádla

Kategorie

Prádelny

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu