Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha 6

ÚVN jako jediná vojenská fakultní nemocnice v České republice je ÚVN výcvikovým, vzdělávacím a odborným zdravotnickým zařízením Armády České republiky.

0 (0 hodnocení)

+420 973 208 333

Popis činnosti

Hlavním posláním Ústřední vojenské nemocnice - Vojenské fakultní nemocnice je poskytování kvalitní bezpečné odborné zdravotnické péče založené na nejmodernějších léčebných metodách a postupech ve prospěch zdraví a kvality života pacientů.

Ústřední vojenská nemocnice Praha se od svého vzniku v r. 1938 řadí mezi špičková zdravotnická zařízení. Zajišťuje zdravotnickou péči srovnatelnou s předními pracovišti v Evropě i ve světě.

Působí také jako významné vzdělávací a vědecko-výzkumné zařízení. Poskytuje komplexní zdravotnickou péči s výjimkou dětského lékařství, porodnictví, kardiochirurgie a léčby popálenin.

Na klinikách a akreditovaných odděleních ÚVN probíhá pregraduální i postgraduální výuka především v neurochirurgii, abdominální chirurgii, gastroenterologii, diabetologii, očním, infekčním a ORL lékařství a dalších specializací.

V nemocnici působí 10 klinik a dvě desítky odborných oddělení. Statut kliniky mají chirurgie; neurochirurgie a neuroonkologie; interní obory; ORL; oční; onkologie; infekční nemoci; ortopedie; gynekologie a anesteziologie a resuscitace.

Služby

pohotovostní služba - Emergency odborná vyšetření sociální služby následná péče farmacie specializovaná centra ambulantní zdravotní péče humanitní služba rehabilitace ústav soudního lékařství péče o válečné veterány

Kontakty

Telefony

+420 973 208 333 hlavní telefon

Emaily

info@uvn.cz

Odkazy

www.uvn.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu