Městský úřad Žatec - Město Žatec

HISTORIE – CHMEL – PIVO – ATMOSFÉRA

0 (0 hodnocení)

+420 415 736 111

Main

Popis činnosti

Městský úřad v Žatci poskytuje veškeré potřebné informace občanům. Provozujeme elektronickou úřední desku a el. podatelnu. Využít také můžete služby Czech POINT.

Královské město Žatec, ležící zhruba 75 km severozápadně od Prahy, patří mezi nejstarší města ve střední Evropě. První písemná zmínka pochází z roku 1004.

V centru města najdete 5 náměstí a 500 staveb různých slohů. Město se nachází v nadmořské výšce 233 metrů. Žatec je moderním městem zajišťujícím všechny důležité podmínky pro spokojený život občanů i návštěvníků. S počtem obyvatel 19.300 je stále nejlidnatějším městem celého regionu.

Nejznámější značky českých a zahraničních piv by nemohly vzniknout bez produktu, který proslavil Žatecký region, tedy bez Žateckého chmele (Saazer Hops, Saazer Hopfen). Žatecký chmel je fenomén, který ovlivňoval historii regionu po více než 800 let a svou kvalitou a specifičností si vysloužil renomé po celém světě.

Doufáme v to, že si vyberete z pestré nabídky zajímavostí, kterými se naše královské město může pochlubit, nebo že se necháte zlákat některou z nabízených kulturních či sportovních akcí, a navštívíte nás nejen na internetu. _

Služby

Služby městského úřadu Czech POINT El. podatelna Dotační projekty Finanční odbor Odbor rozvoje a majetku města Odbor správních činností Živnostenský úřad

Kontakty

Telefony

+420 415 736 111 Main

Emaily

epodatelna@mesto-zatec.cz
posta@mesto-zatec.cz
financni@mesto-zatec.cz
rozvoj@mesto-zatec.cz
spravni@mesto-zatec.cz

Odkazy

www.mesto-zatec.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu