AQUA-CONTACT s.r.o.

Díky našim zkušenostem jsme schopni vyhovět téměř každému požadavku našich zákazníků od návrhu technologie, provedení až po vlastní realizaci a uvedení do provozu.

0 (0 hodnocení)

+420 603 494 860

Popis činnosti

Naše firma se zabývá kompletními dodávkami čistíren odpadních vod (ČOV), septiků, zemních pískových a biologických filtrů, kalových jímek a technologií pro ekologickou likvidaci odpadních vod.

Zákazníkům zajistíme zaměření, návrh realizace, projektové dokumentace, výrobu i konečnou montáž výrobku a následný servis. Pro likvidaci průmyslově znečištěných odpadních vod a vod s obsahem tuků našim zákazníkům nabízíme širokou velikostní řadu lapáků tuků a lapáků ropných látek.

Pro volbu domovní čistírny odpadních vod, septiku a žumpy je podstatný způsob užívání objektu, počet lidí, denní produkce odpadní vody na osobu (počet ekvivalektních obyvatel EO) a stavební podmínky. Při volbě je pak nutné zvážit nejen cenu, ale i provozní náklady.

Vypracujeme projektovou dokumentaci na domovní čistírnu odpadních vod či septik doplněný o zemní filtr. Projektová dokumentace (ČOV, septik+filtr) je vypracována na základě zaměření podle konkretní situace. V případě požadavku je možné jako součást projektové dokumentace vyřídit potřebné povolení (odbor životního prostředí atd.).

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Čistírna odpadních vod Biologické septiky Biologické dočišťovací filtry Žumpy, jímky Lapáky tuku Vodoměrné šachty Plastové poklopy Rybářské nádrže k odchovu rybího plodu Čerpací stanice odpadních vod ČS Výrobky pro zemědělství a chovatelství Atypické výrobky Aerační (vzduchovací) elementy ACAE Vzduchotechnika

Služby

Výroba a prodej Doprava a montáž Projektování

Kontakty

Telefony

+420 603 494 860 hlavní telefon
+420 491 810 351 další telefon
+420 733 107 017 mobilní telefon
+420 491 810 351 Fax

Emaily

info@aquacontact.cz

Odkazy

www.aquacontact.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu