Hotel Abácie & Wellness Valšské Meziříčí

Komfortní rodinný hotelový a wellness komplex na okraji Valašského Meziříčí.

0 (0 hodnocení)

+420 571 613 830

Main

Popis činnosti

Hotel Abácie a Wellness je komfortní rodinný hotel na okraji Valašského Meziříčí, který nabízí pohostinnost, relaxaci a sportovní vyžití na vysoké úrovni. Hostům se věnuje příjemný personál s osobním přístupem ke každému individuálnímu přání a požadavku klienta.

V hotelu Abácie ve Valašském Meziříčí si můžete vybrat ubytování v některém z 22 komfortně zařízených pokojů a dvou suites. Pokoje a suites jsou vybaveny klimatizací, barevným televizorem se satelitem, Wi-Fi, telefonem s přímou volbou, přípojkou na PC, minibarem s výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, trezorem, vysoušečem vlasů a detektorem kouře. Na všech pokojích je umístěna přírodní kosmetika DAMANA.

Wellness Abácie je ideální místo pro načerpání nové energie. Za doprovodu relaxační hudby, při romantickém osvětlení a obklopeni uklidňující vůní se ocitnete ve světě klidu, harmonie a zažijete pocit naprostého odpočinku a uvolnění.

Těšíme se na Vás! _

Produkty

Jednolůžkový pokoj standard Jednolůžkový pokoj komfort Dvoulůžkový pokoj standard Dvoulůžkový pokoj premium Dvoulůžkový pokoj komfort twin Dvoulůžkový pokoj komfort double Třílůžkový pokoj Suite Suite Junior Apartmánový dům Abácie

Služby

Ubytování Rodinný hotel Wellness Restaurace Bowling Masáže Kadeřnictví Kosmetika Fitness

Jazyky

Čeština Angličtina

Kontakty

Telefony

+420 571 613 830 Main

Emaily

recepce@hotel-abacie.cz

Odkazy

www.hotel-abacie.cz website

Facebook

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu