Ověřená firma

PEUGEOT VM-Incom spol. s r. o.

Nejprodávanější značka vozidel v roce 2017!

0 (0 hodnocení)

+420 499 421 430

Prodej

Popis činnosti

Jsme specialisté na značku Peugeot. Nabízíme prodej nových, ojetých i předváděcích vozů. Dále také servis a náhradní díly.

Peugeot vám pro potřeby údržby a opravy nabízí náhradní díly, které jsou dokonale přizpůsobené vašemu vozu. Nabízí vám nejlepší poměr spolehlivost, cena a bezpečnost. Potřebujete vyměnit díl u svého Peugeotu? Zvolte si repasované náhradní díly a přispějte tak ke snížení dopadu na životní prostředí. Jde o repasovaný díl vyrobený velmi přísným postupem z použitých dílů vozů Peugeot.

Při každé návštěvě servisu od nás dostanete záznam o provedené práci, kde jsou uvedeny kontrolované body a doporučení pro údržbu a opravy vašeho vozu. Naši technici mění jen to, co je opravdu nezbytné, a každou opravu vám podrobně vysvětlí.

Můžete využít špičkového vybavení a rad kompetentních odborníků, kteří se postarají, aby váš vůz prošel bez problémů povinnou státní technickou prohlídkou. Pokud si necháte provést doporučené opravy ve značkovém servisu, dostanete jednoletou záruku na použité díly a práci.

Sledujte naše akce na našich stránkách, VM-Incom spol. s r. o. má vždy něco navíc!

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Nové osobní automobily Ojeté osobní automobily Originální náhradní díly Repasované náhradní díly

Služby

Prodej osobních automobilů Kontrolní servisní prohlídky Předběžná technická kontrola Servisní smlouvy Optiway Financování

Značky

PEUGEOT Optiway

Kontakty

Telefony

+420 499 421 430 Prodej
+420 777 265 172 Servis vozidel, náhradní díly

Emaily

peugeot@vm-incom.cz

Odkazy

www.vm-incom.peugeot.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu