MISTRAL PLUS s.r.o.

Specializujeme se na prodej a míchání nátěrových hmot značek VIP ITALY a DULUX. Máme na tyto vysoce profesionální výrobky certifikát ISO 9001:2000.

0 (0 hodnocení)

+420 724 501 013

Popis činnosti

Firma MISTRAL PLUS s.r.o. se převážně specializuje na prodej a míchání nátěrových hmot ve stavebnictví značky VIP ITALY a DULUX, ale i ostatních značek a není pouhým dalším obchodem s barvami.

Prodejna společnosti MISTRAL PLUS je odborníkem v maloobchodním i velkoobchodním podnikání s barvami. Tónujeme barvy – namícháme Vám jakýkoli barevný odstín, zajišťujeme veškerou odbornost, široký sortiment značek Dulux, VIP Italy, Colorlak, Xyladecor – malířské barvy, fasádní barvy, probarvené omítkoviny, lazury, barvy na dřevo, barvy na kov a také samozřejmě malířské potřeby.

Na distribuci značky VIP ITALY, získala výhradní obchodní zastoupení pro celou Českou republiku, Slovenskou republiku a nyní i Polsko. Dále se specializujeme na kompletní zateplovací systémy Evropské kvality. Velmi úzce spolupracujeme s architekty a památkáři, kteří vyžadují profesionální, kvalitní a ekologické nátěrové hmoty.

Ale je toho ještě více, v čem vynikáme. Neváhejte a prostě přijďte!

Produkty

Interiérové barvy Fasádní barvy Omítky Dekorativní omítky Emaily Protipožární nátěry Lazury na dřevo Bezbarvé laky na dřevo Parketové laky Podlahové nátěry Penetrační nátěry na zdivo Penetrace pod omítky Základ na kov Základ na dřevo Napouštědla na dřevo Tmely a stěrky Ředidla a čističe Lepidla Nářadí

Služby

Prodej a míchání barev Malířské a natěračské práce Zateplovací práce Proškolení zaměstanců Velkoodběratelské slevy

Značky

VIP ITALY DULUX COLORLAK XYLADECOR JUCOLOR CALCE PENNELO JUFOND AD ACQUA FERRANTICO OVERSOL 2v1 DULUX UNIVERSAL DULUX VINYL MATT CALCE A PENELLO Přírodní minerál DULUX ACRYL MATT DULUX EXPERT MATT DULUX DIAMOND SATIN DULUX EASYCAR DULUX COW KOMAPRIM 3v1 HAMMERITE ZINOREX 2v1 AKRYLCOL SYNOREX DULUX UNIVERSAL ZÁKLAD XYLADECOR VELVET XYLADECOR OVERSOL 2v1 XYLADECOR CLASSIC HP XYLADECOR EXTRA XYLADECOR FRESH XYLADECOR OŠETŘUJÍCÍ OLEJ XYLADECOR TERRACE XYLADECOR XYLAMON HP IMPREGNACE DULUX CLASSIC WHITE NEW DULUX CLASSIC SELECT WOODSHEEN DULUX HIGH GLOSS DULUX PROTECTIVE WOODSHEEN DULUX RAPIDRY SATIN DULUX SATIN FINISH DULUX SUPRALUX ARKTIK MATT DULUX W/S SILICON PLUS DULUX WEATHERSHIELD PLUS LUXOL IMPREGNACE LUXOL LAK S UV OCHRANOU MATT LUXOL LAK S UV OCHRANOU LESK LUXOL LODNÍ LAK BEZBARVÝ LUXOL ORIGINÁL BEZBARVÝ 0000

Certifikáty

ISO 9001 ISO14001

Kontakty

Telefony

+420 724 501 013 hlavní telefon
+420 545 221 829 další telefon
+420 545 221 789 FAX
+420 724 501 013 mobilní telefon

Emaily

info@mistralplus.cz
mistralplus@tiscali.cz

Odkazy

http://www.mistralplus.cz

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu