Ověřená firma

E.MONT, s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 566 618 440

Akční nabídka

Popis činnosti

Hlavní činností firmy od jejího počátku je zakázková výroba – montáže elektrických rozvodných zařízení, trafostanic, nadzemních i kabelových sítí nízkého a vysokého napětí, veřejného osvětlení. Další nyní neméně důležité oblasti působení vznikaly postupně. Jsou to veškeré elektroinstalační práce, včetně drobných zakázek pro domácnosti, specializované činnosti v oblasti optimalizace odběru a kompenzace jalové elektrické energie, projektování, revizní činnosti, strojní zemní práce, práce vysokozdvižnými plošinami, atd.
Nezanedbatelnou devizou společnosti jsou dlouhodobé zkušenosti pracovníků s činností v energetice, schopnost pracovat v náročných terénních a klimatických podmínkách Českomoravské vysočiny a v neposlední řadě i od vzniku firmy nezměněné vlastnické vztahy.
Rozsah činností firmy, její infrastruktura a mobilita umožňují poskytovat odborné a komplexní služby v silnoproudé elektrotechnice - výstavbu nových zařízení, rekonstrukce a opravy zařízení stávajících či odstraňování poruch a havárií.

Služby

montáže elektrických rozvodných zařízení montáže trafostanic montáže nadzemních i kabelových sítí montáže veřejného osvětlení

Kontakty

Telefony

+420 566 618 440 hlavní telefon

Emaily

emont@emont.cz

Odkazy

www.emont.cz website

Kontakty

Klíčová slova

trafostanice veřejné osvětlení rozvodné zařízení projektování revize nízké napětí vysoké napětí VNN kabelové rozvody kabelové sítě

Kategorie

Elektroinstalace, elektroinstalační materiál

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu