Ověřená firma

Autobaterie, elektroinstalační materiál - Pokorný

• Video Studio • Elektro • Autobaterie •

0 (0 hodnocení)

+420 567 243 547

Popis činnosti

Naše firma byla založena v roce 1991. Pracovní náplní jsou video služby, natáčení svateb, prodej a servis autobaterií značek: BANNER, VARTA, AKUMA, MIDAC.

AUTOBATERIE:
Nabízíme autobaterie a motobaterie Varta, Banner, Akuma, Midac a dodáváme je již v nabitém stavu. V naší prodejně také zajišťujeme servis autobaterií a motobaterií. V rámci zpětného odběru u nás můžete odevzdat staré autobaterie oproti nákupu baterií nových.

Máte-li autobaterii zakoupenou v naší prodejně, pak Vám na požádání proměříme dobíjecí soustavu Vašeho vozu zdarma a na nabíjení Vám poskytneme slevu 50 % a to po celou dobu životnosti baterie.

ELEKTRO:
Navštívíte-li naší specializovanou prodejnu, naleznete zde nejen široký a ucelený sortiment elektroinstalačního materiálu, ale i běžný sortiment elektro a svítidla. Elektrospotřebiče dodáváme na objednávku a to v cenách internetového obchodu.

SVATEBNÍ VIDEO:
Svatební video zahrnuje natáčení a sestříhání celého průběhu svatby, ozvučení a titulky. Na natáčení svatby lze objednat jednu, nebo dvě kamery. Svatební video lze dále upravit podle vašich požadavků (např. na efekty a interaktivní menu). Vaše svatební video můžete mít na libovolné formátu (VHS, DVD), vždy v obalu s potiskem.

V oblasti videoslužeb nabízíme nejenom svatební video, ale zabýváme se také natáčením, střihem, zpracováním a výrobou jakéhokoliv jiného videa. Upřednostňujeme zakázky z okresu Jihlava.

Věříme, že s našimi službami budete spokojeni.

Produkty

autobaterie akumulátory autokosmetika antény audio a TV kabely domovní telefony elektroměry hromosvodový materiál instalační kanály konektory měřicí přístroje pojistky svítidla termostaty ventilátory vypínače zásuvky

Služby

servis autobaterií prodej autobaterií likvidace autobaterií prodej elektroinstalačního materiálu natáčení svatebního videa

Značky

VARTA Banner MIDAC SAFE Energy

Kontakty

Telefony

+420 567 243 547 hlavní telefon
+420 608 543 687 další telefon
+420 723 366 167 mobilní telefon

Emaily

videoprogres@seznam.cz

Odkazy

www.videoprogres.sweb.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 12 13 - 17
Út 8 - 12 13 - 17 Dnes
St 8 - 12 13 - 17
Čt 8 - 12 13 - 17
8 - 12 13 - 17
So 8 - 11
Ne zavřeno

Klíčová slova

servis autobaterií prodej autobaterií elektroinstalační materiál svítidla elektro materiál autobaterie elektro video studio svatební video autobaterie Vysočina elektromateriál Vysočina motobaterie akumulátory světla

Kategorie

Elektroinstalace, elektroinstalační materiál Svítidla, osvětlení Videopořady, videofilmy - výroba Akumulátory, baterie

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu