DAP. a.s.

Vesele si šlapu, po chodníku z DAPu.

0 (0 hodnocení)

+420 222 560 202

Popis činnosti

Cílem naší firmy je poskytovat služby, které budou trvale uspokojovat požadavky našich odběratelů v oblasti rekonstrukcí a údržby pozemních komunikací na území hl.m. Prahy.
Proto usilujeme, aby veškeré námi prováděné práce splňovaly požadavky zákazníků na kvalitu a rychlost. Od vzniku firmy jsme si vydobyli dobré jméno u široké odborné veřejnosti a chceme si je i nadále udržet.

Stále pracujeme na zvyšování kvality. V oblasti BOZP vlastníme certifikát OHSAS 18001:1999. Máme zaveden a udržujeme systém environmentálního managementu dle ČSN EN ISO 14001:2005.

Celá firma pracuje v systému jakosti a vlastní certifikát dle ČSN EN ISO 9001:2001 pro tyto základní výrobní procesy:
• Hutněné asfaltové vrstvy
• Lité asfalty
• Stabilizované podklady
• Nestmelené vrstvy
• Dlažby a dílce
• Zemní práce

Naše firma sídlí v ulici Sarajevská 17, Praha 2. Disponujeme šesti mezideponiemi pro uložení materiálu, sutě a zeminy.Polovina těchto mezideponií se nachází na území Prahy 2. Hlavní materiálová základna firmy se nalézá u Jižní spojky. Díky tomuto zázemí, technickému a materiálnímu vybavení firmy a vysoké profesionalitě našich pracovníků jsme schopni rychle a pružně řešit jakékoliv havarijní situace.

Materiální a technické zázemí, špičkové komunikační vybavení a vysoká profesionalita našich pracovníků skloubená s pružnou organizací nám umožňuje řešit operativně havarijní zásahy i plnit rozsáhlé zakázky. Stálým a prvořadým cílem naší firmy je nabízet našim odběratelům nejvyšší kvalitu práce v oboru dlaždičských a asfaltérských prací.

Kontaktní osoba:
Jiří Kilinger 222 560 202, dap@dap.cz

Produkty

Hutněné asfaltové vrstvy Lité asfalty Stabilizované podklady Nestmelené vrstvy Dlažby a dílce

Služby

Rekonstrukce a opravy mozaikových chodníků Výstavby pěších zón Předlažby z drobné a velké dlažby Kladení zámkové dlažby Vyspravení výtluků Řezání živice Prokládky souvislých ploch Zemní práce

Značky

Nákladní automobily LIAZ Nakladače UNC, JCB, HON Speciální nákladní automobily MAN MC 25 - sklápěče Nákladní automobily MAN Nákladní automobily AVIA

Kontakty

Telefony

+420 222 560 202 hlavní telefon

Emaily

dap@dap.cz

Odkazy

www.dap.cz

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu