Bezpečnostní služba IVA - Lev Josef

Při poskytování bezpečnostních služeb garantujeme diskrétnost, profesionalitu a mlčenlivost o skutečnostech tvořících náplň činnosti naší společnosti.

0 (0 hodnocení)

+420 371 725 547

Main

Popis činnosti

Hledáte spolehlivou bezpečnostní službu? Potřebujete zajistit ostrahu objektu? Obraťte se na nás!

Zajišťujeme fyzickou ostrahu přibližně ve 150 objektech po celé ČR a dále zajišťujeme prostřednictví CD PCO (centrální dispečink pultu centralizované ochrany) elektronickou ostrahu objektů s tím, že pokrytí je po celé ČR. Bližší údaje o střežených objektech poskytujeme ústně a po předchozím svolení klienta.

Tyto skutečnosti odůvodňujeme zachováním diskrétností ve prospěch klienta a zamezením úniku informací. V současné době v naší bezpečnostní službě pracuje v průměru 750 zaměstnanců.

Služby

Ostraha objektů Ostraha osob Ostraha majetku Fyzické střežení Připojení na pult PCO Bezpečnostní agentura Střežení VIP Recepční služba Služby hotelových detektivů Obsluha telefonních ústředen Komplexní služby parkovišť Pořadatelská služba Služby zásahových jednotek Asistence při otevírání a zavírání objektu Klíčová služba Doprovody kamionů a transportů cenin Kontroly práce neschopných zaměstnanců Zajištění masových akcí

Členství v profesních spolcích

A.S. Advanced Security AG Česká komora služeb ochrany majetku a osob Hospodářská komora České republiky

Certifikáty

ČSN EN ISO 9001:2009

Kontakty

Telefony

+420 371 725 547 Main
+420 604 283 842 Mobile

Emaily

sekretariat@sbsiva.cz

Odkazy

http://www.sbsiva.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu