Ověřená firma

Bezpečnostní služba IVA - Lev Josef

0 (0 hodnocení)

+420 371 725 547

Akční nabídka

Popis činnosti

Hledáte spolehlivou bezpečnostní službu? Potřebujete zajistit ostrahu objektu? Obraťte se na nás!

Zajišťujeme fyzickou ostrahu přibližně ve 150 objektech po celé ČR a dále zajišťujeme prostřednictví CD PCO (centrální dispečink pultu centralizované ochrany) elektronickou ostrahu objektů s tím, že pokrytí je po celé ČR. Bližší údaje o střežených objektech poskytujeme ústně a po předchozím svolení klienta. Tyto skutečnosti odůvodňujeme zachováním diskrétností ve prospěch klienta a zamezením úniku informací. V současné době v naší bezpečnostní službě pracuje v průměru 750 zaměstnanců.

Mimo fyzickou ostrahu zajišťujeme také recepční službu, služby hotelových detektivů, obsluhu telefonních ústředen, komplexní služby parkovišť, pořadatelskou službu, služby zásahových jednotek a pohotovostních výjezdových vozidel, výkon služby se zbraní i beze zbraně, asistence při otevírání a zavírání objektu, doprovody kamionů a transportů cenin, kontroly práce neschopných zaměstnanců, infiltrace zaměstnanců do zájmového prostředí za účelem odhalení trestné činnosti, zajištění masových akcí (kulturní a sportovní).

Služby

ostraha objektů ostraha osob ostraha majetku fyzické střežení připojení na pult PCO bezpečnostní agentura střežení VIP ochrana

Kontakty

Telefony

+420 371 725 547 hlavní telefon
+420 604 283 842 Mobile

Emaily

sekretariat@sbsiva.cz

Odkazy

www.sbsiva.cz website

Kontakty

Klíčová slova

ostraha bezpečnost připojení na PCO bezpečnostní agentura střežení fyzická ostraha v objektech ostraha objektů

Kategorie

Bezpečnostní služby a agentury

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu