Gestra CZ s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 494 665 675

Main

Popis činnosti

Naše společnost je výrobcem světově známých štípaček a výrobních linek na dlažební kostky, přírodní kámen a betonové produkty. Štípačky na stavební kámen a velké bloky vybavujeme unikátními manipulátory MK. Sestrojili jsme je tak, aby šetřily čas, zvýšily produktivitu a ulehčily práci obsluze.

Vyrábíme je již od roku 1996 a pro své vlastnosti nemají ve světě konkurenci. Štípačky, které jsou jimi vybaveny, dosahují výrazně vyššího výkonu. Produkce stoupne více než o 50 %!

Máme ve svém týmu odborníky s dlouhodobými zkušenostmi v oboru štípání kamene a betonu. Při jednání Vám poradíme jak s organizací práce, tak s praktickým uspořádáním v lomu. Poskytujeme exkurze u našich zákazníků, než se rozhodnou pro řešení.

Těšíme se na spolupráci!

Produkty

Štípací linky na velké kamenné bloky Štípačky na stavební kameny Štípačky na dlažební kostky Štípací linky na dlažební kostky Štípací linky na řezané desky Štípačky na vrstvené kameny Štípačky pro kameníky Manipulátory Dopravníky Příslušenství Dlažební kostky Stavební kameny Velké kamenné bloky Řezano-štípané výrobky Obkladové kameny Štípání betonu

Služby

Výroba a dodání štípaček Exkurze a zkušební štípání Montáž a zaškolení Technická podpora Konzultace na veletrzích Poradenství s projektem Prodej štípaček

Speciality

Efektivita Unikátní vybavení Dlouhá životnost Chytrý design

Kontakty

Telefony

+420 494 665 675 Main
+420 731 562 358 Alt
+420 494 665 044 Fax

Emaily

info@gestracz.com
business@gestracz.com

Odkazy

http://gestracz.com/cs/ website
http://gestracz.com/cs/stipani-kamene menu
http://gestracz.com/cs/kontakt order

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu