Ověřená firma

Gestra CZ s.r.o.

To, co mají jiní za zvláštní výbavu, máme my za standard. S našimi stroji předběhnete konkurenci!

0 (0 hodnocení)

+420 494 665 675

Obchodní oddělení

Popis činnosti

Naše společnost je výrobcem světově známých štípaček a výrobních linek na dlažební kostky, přírodní kámen a betonové produkty. Štípačky na stavební kámen a velké bloky vybavujeme unikátními manipulátory MK.Sestrojili jsme je tak, aby šetřily čas, zvýšily produktivitu a ulehčily práci obsluze.

Vyrábíme je již od roku 1996 a pro své vlastnosti nemají ve světě konkurenci. Štípačky, které jsou jimi vybaveny, dosahují výrazně vyššího výkonu. Produkce stoupne více než o 50 %!

Máme ve svém týmu odborníky s dlouhodobými zkušenostmi v oboru štípání kamene a betonu. Při jednání Vám poradíme jak s organizací práce, tak s praktickým uspořádáním v lomu. Poskytujeme exkurze u našich zákazníků předtím, než se rozhodnete pro konkrétní řešení.

Nabízíme zkušební štípání kamene z vašeho lomu. Rádi za vámi přijedeme, abychom poznali reálné podmínky vašeho provozu a lépe porozuměli jeho potřebám. Díky tomu navrhujeme a realizujeme projekty štípacích linek na míru.

Umožníme vám dosáhnout maximálního výkonu a vyrábět kvalitní výrobky. Nic před Vámi neskrýváme, naším cílem je Vaše spokojenost. Odměnou Vám bude spolehlivá a efektivní výroba.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Štípací linky na velké kamenné bloky Štípačky na dlažební kostky Štípací linky na dlažební kostky Štípačky na stavební kameny Štípačky na vrstvené kameny Štípací linky na řezané desky Štípačky pro kameníky Manipulátory Dopravníky Příslušenství

Služby

Výroba a dodání Exkurze a zkušební štípání Montáž a zaškolení Technická podpora Konzultace na veletrzích

Kontakty

Telefony

+420 494 665 675 Obchodní oddělení
+420 731 562 358 Mobilní kontakt
+420 494 665 044 Fax

Emaily

info@gestracz.com
business@gestracz.com

Odkazy

www.gestracz.com

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu