P R O W A L L s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 602 707 702

Akční nabídka

Popis činnosti

Chcete postavit nebo rekonstruovat rodinný dům? Zvažujete celkovou revitalizaci bytového nebo panelového domu či průmyslového objektu? Obraťte se na nás, stavební společnost PROWALL s.r.o. provádí tyto veškeré stavební práce nejen v Ostravě a okolí, ale po celé České republice.

Jsme stále se rozvíjející dynamická firma působící na trhu v oboru stavebnictví již od roku 1997. Za tuto dobu máme vybudované veškeré zázemí pro naši činnost od vlastního lešení, závěsných lávek až po vozový park. Naše filozofie je založena na kvalitě nikoliv na kvantitě, proto na trhu působíme již tak dlouho.

Máme kvalifikované a stále školené zaměstnance, samozřejmostí u nás je, že k naší práci využíváme léty ověřené subdodavatele.

Produkty

tepelný izolant (polystyrén) vata lepicí a stěrkové hmoty fasády kotvící materiál izolantu sklotextilní síťovina (perlinka)

Služby

zateplení obvodového pláště zateplení střešního pláště výměna výplní (okna, dveře, vrata) rekonstrukce balkonů a lodžií zateplení soklové části výstavba RD a středních objektů na klíč poradenská činnost ve výstavbě vyřizování dotačních programů zajištění projektové dokumentace

Značky

Gavenda Styrotrade Baumit Open reflect New-term Knauf Izover Saint Gobain Weber Baumit Cemix Koelner Bravoll Ejot Vertex

Kontakty

Telefony

+420 602 707 702 hlavní telefon

Emaily

prowall@centrum.cz

Odkazy

http://www.prowall.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 16
Út 7 - 16
St 7 - 16 Dnes
Čt 7 - 16
7 - 16

Mimo pracovní dobu po telefonické dohodě.

Klíčová slova

revitalizace domů hydroizolace střech zateplování budov opravy fasád stavební společnost

Kategorie

Stavební firmy, společnosti

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu