Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Praze

0 (0 hodnocení)

+420 222 520 589

Main

Popis činnosti

SOS centrum poskytuje lidem v obtížné či krizové životní situaci odbornou pomoc, podporu, informace, pomáhá jim obdobným situacím předcházet a podporuje je v řešení problému vlastními silami.

Cílovou skupinou služby jsou osoby od 16 let (jedinci, páry, rodiny), které prožívají krizi nebo obtížnou životní situaci nebo se s ní setkávají ve svém okolí. Nejčastěji jde o individuální krize osob (problémy se sebou samým) a krize pramenící ze vztahových problémů. Spouštěče krize mohou být různého druhu (změny v životě jedince nebo jeho blízkých, ohrožení jistot, traumatické zážitky a další).

Osobám mladším 16 let je služba poskytnuta pouze v případě, když se jedná o rodinnou konzultaci, nebo telefonické a emailové kontakty.

Služby

Denní krizová služba Internetová linka důvěry Program zaměřený na zvládání agrese ve vztazích Skupinová terapie Vězeňská péče v SOS centru Poradna Exekutorské komory

Kontakty

Telefony

+420 222 520 589 Main

Odkazy

http://www.skp.diakonie.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 20
Út 9 - 20
St 9 - 20
Čt 9 - 20
9 - 20

Klíčová slova

odborná pomoc krizová služba linka důvěry diakonie terapie skupinová terapie agrese ve vztazích pečovatelská služba řešení životních problémů krizová životní situace

Kategorie

Pečovatelská služba, domácí ošetřovatelská péče Linky důvěry, krizová centra Domovy pro seniory

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu