Architektonické modely etc.

Potřebujete představit stavební projekt či architektonický návrh? Vystavit zaniklou stavbu nebo historickou památku? Pak neváhejte kontaktovat naši společnost Architektonické modely etc a nechat si vytvořit maketu projektu.

0 (0 hodnocení)

+420 602 379 260

Main

Popis činnosti

Modelování spojuje ideu s hmotou. Zhmotnění myšlenky pomocí modelu nás provází od počátků lidského vědění. I dnes, v době digitálních technologií má v projektování své nezastupitelné místo.

Název naší firmy napovídá, že v naší tvorbě dominují modely architektonické, další skupinu pak tvoří modely technologické, designérské a modely pro film a reklamu.

Samostatnou kapitolou je tvorba a restaurování modelů pro významné muzejní instituce (Národní Galerie, NTM, Správa Pražského hradu, Muzeum hl. města Prahy, Východočeské muzeum v Hradci Králové, Fragnerova galerie, atd).

V základní sestavě pracujeme tři. Pokud to rozsah zakázky a odborná náročnost vyžaduje, máme k dispozici široký okruh externích pracovníků.

Produkty

architektonické modely modely historických objektů rodinné a bytové domy dopravní stavby a průmyslové objekty urbanistické modely a plastické mapy sportovní a vzdělávací objekty obchodní, administrativní a polyfunkční objekty miniatury památek kinetické modely technologické modely modely a rekvizity pro film a reklamu modelové ztvárnění designérských návrhů restaurování modelů sběratelský model - Müllerova vila od Adolfa Loose

Služby

3D tisk modelování řezání laserem a vodním paprskem prosvícení modelů

Kontakty

Telefony

+420 602 379 260 Main
+420 246 052 496 Alt

Emaily

ametc@seznam.cz

Odkazy

http://3dtisk-modely-etc.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu