Architektonické modely etc. - ateliér

Potřebujete představit stavební projekt či architektonický návrh? Vystavit zaniklou stavbu nebo historickou památku? Pak neváhejte kontaktovat naši společnost Architektonické modely etc a nechat si vytvořit maketu projektu.

0 (0 hodnocení)

+420 602 379 260

Main

Popis činnosti

Modelování spojuje ideu s hmotou. Zhmotnění myšlenky pomocí modelu nás provází od počátků lidského vědění. I dnes, v době digitálních technologií má v projektování své nezastupitelné místo.

Název naší firmy napovídá, že v naší tvorbě dominují modely architektonické, další skupinu pak tvoří modely technologické, designérské a modely pro film a reklamu.

Samostatnou kapitolou je tvorba a restaurování modelů pro významné muzejní instituce (Národní Galerie, NTM, Správa Pražského hradu, Muzeum hl. města Prahy, Východočeské muzeum v Hradci Králové, Fragnerova galerie, atd).

V základní sestavě pracujeme tři. Pokud to rozsah zakázky a odborná náročnost vyžaduje, máme k dispozici široký okruh externích pracovníků.

Produkty

architektonické modely modely historických objektů rodinné a bytové domy dopravní stavby a průmyslové objekty urbanistické modely a plastické mapy sportovní a vzdělávací objekty obchodní, administrativní a polyfunkční objekty miniatury památek kinetické modely technologické modely modely a rekvizity pro film a reklamu modelové ztvárnění designérských návrhů restaurování modelů sběratelský model - Müllerova vila od Adolfa Loose

Služby

3D tisk modelování řezání laserem a vodním paprskem prosvícení modelů

Kontakty

Telefony

+420 602 379 260 Main
+420 246 052 496 Alt

Emaily

ametc@seznam.cz

Odkazy

3dtisk-modely-etc.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 17
Út 9 - 17
St 9 - 17
Čt 9 - 17
9 - 17 Dnes

Klíčová slova

3D tisk architektonické modely modely historických objektů modely a rekvizity pro film a reklamu 3D tiskárna technologické modely urbanistické modely plastické mapy vzdělávací objekty sportovní objekty miniatury památek kinetické modely modelové ztvárnění modely pro film

Kategorie

Modelářství, modely Projektanti, projektování

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu