Passerinvest Group

Jsme jedním z největších a nejúspěšnějších developerských projektů v ČR.

0 (0 hodnocení)

+420 221 582 111

Main

Popis činnosti

Passerinvest Group je ryze česká investiční a developerská společnost, která byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou administrativních a komerčních budov i rezidenčních objektů.

Jako odpovědný urbanistický developer je společnost od roku 1998 spojována převážně s BB Centrem v Praze 4, které je jedním z největších a nejúspěšnějších urbanistických projektů nejen v České republice, ale v celé Evropě z pohledu developmentů budovaných jediným investorem. Společnost Passerinvest Group zde doposud investovalatéměř 16 miliard Kč, z nichž 1,6 miliardy Kč byly vloženy do neziskových projektů, které jsou využívány širokou veřejností (školství, veřejná zeleň, sportoviště a městská infrastruktura, bezpečnost, ekologie).

V roce 2006 společnost Passerinvest Group vstupila na území městské části Roztyly – bývalý areál Interlovu v Praze 11. Od této doby do současnosti společnost pracuje na dílčích změnách v územním plánu, aby neudržovaný brownfield (zdevastovaném území po výstavbě metra) mohla proměnit ve funkční a uživatelsky příjemný kus městské části propojujícím rezidenční bydlení s veřejnými parky, rozmanité služby, i administrativní funkci ale i pobytový park na rozhraní Krčského lesa.

Kromě pražských projektů, společnost vlastní i ostravský projekt Nová Karolina Park, který vyrostl v roce 2012 jako administrativní část nově urbanizovaného centra Ostravy. Tento architektonicky výjimečný objekt tvoří hlavní vstupní bránu z historického centra města do nové moderní části lokality nazývané Karolina. _

Produkty

Administrativní prostory Retailové prostory Rezidenční prostory

Služby

Developerská činnost Investiční činnost Realitní trh Pronájem kanceláří Pronájem obchodů

Značky

BB Centrum

Kontakty

Telefony

+420 221 582 111 Main

Emaily

info@passerinvest.cz

Odkazy

www.passerinvest.cz website
https://www.bbcentrum.cz/cz/k-pronajmu#1 menu
https://www.bbcentrum.cz/cz/k-pronajmu#1 order

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu