Ověřená firma

PASSERINVEST GROUP, a.s.

Jsme jedním z největších a nejúspěšnějších developerských projektů v ČR.

0 (0 hodnocení)

+420 221 582 111

Popis činnosti

Jsme česká developerská a investiční společnost, která byla založena Radimem Passerem již v roce 1991 a od té doby získala řadu zkušeností s výstavbou rezidenčních, administrativních a komerčních budov a komplexů.

Společnost PASSERINVEST GROUP je pro většinu z nás spojena především s rozsáhlou proměnou území podél Vyskočilovy ulice v pražské Michli, s projektem BB Centrum. Díky PASSERINVEST GROUP se tato dříve nevzhledná lokalita proměnila v krásný multifunkční areál, který v tuto chvíli nabízí nejenom 16 moderních administrativních budov, ale i nové možnosti bydlení a prostor pro sport, relaxaci a odpočinek.

Ty posledně jmenované funkce jsou zastoupeny právě dokončeným unikátním Rezidenčním parkem Baarova, půvabným Baarovým parkem s fontánou a exkluzivním fitness a wellness Balance Club Brumlovka.

PASSERINVEST GROUP se umístila na 8. místě v celkovém hodnocení 100 obdivovaných firem České republiky 2017 a současně je nejobdivovanější firmou v oblasti nemovitostí, služby pro podniky CZECH TOP 100 2017 .

Produkty

Administrativní prostory Retailové prostory Rezidenční prostory

Služby

Developerská činnost Investiční činnost Realitní trh

Kontakty

Telefony

+420 221 582 111 hlavní telefon

Emaily

info@passerinvest.cz

Odkazy

www.passerinvest.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu