MECO - DREV spol. s r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 371 751 162

Popis činnosti

MECO-DREV s.r.o. je firma zaměřená především na produkci palisád. Podstatným rysem naší výroby je důraz na ekologickou stránku celého provozu. Palisády jsou v podstatě hladce ofrézované dřevěné válce.

Používají se ke stavbě zahradních zařízení, dětských hřišť, oplocení, obrub záhonů, kůlům ke dřevinám, zpevňování svahů a pro obecně stavební účely. Palisády vyrábíme o průměru 4-16 cm v maximální délce 6 m. Používanou dřevinou je smrk.

Zpracováním tyčoviny je zhodnocena významná složka lesní produkce, která byla dříve využívána pouze okrajově (důlní výdřevy, méně hodnotné stavební prvky). Naše výroba je založena na komplexním zhodnocení suroviny na principu bezodpadových technologií.

Objednané palisády jsme schopni dopravit až k vám našimi vlastními prostředky. Limitní množství je 30 m3. Menší množství vám samozřejmě naložíme vysokozdvižným vozíkem na ložnou plochu vašeho nákladního automobilu.

Produkty

palisády palivový odpad - odřezky výrobní odpad - dřevovina

Služby

sražení hran (fázování) špičatění (jehlan, kužel) půlení vrtání tlaková impregnace

Kontakty

Telefony

+420 371 751 162 hlavní telefon

Emaily

mecodrev@mecodrev.cz

Odkazy

www.mecodrev.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 6 - 14:30
Út 6 - 14:30 Dnes
St 6 - 14:30
Čt 6 - 14:30
6 - 14:30

Klíčová slova

palisády výroba palisád prodej palisád tlaková impregnace dřeva viniční kůly kůly ke dřevinám obruby záhonů smrkové palisády

Kategorie

Dřevařské výrobky

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu