MECO - DREV spol. s r.o.

Produkce a prodej palivového dřeva a palisád.

0 (0 hodnocení)

+420 371 751 162

Popis činnosti

Sháníte dřevěné palisády nebo palivové dřevo? Navštivte naši firmu v Holoubkově.

Naše firma působí na českém trhu již od roku 1997. Zaměřujeme se především na produkci palisád. Podstatným rysem naší výroby je důraz na ekologickou stránku celého provozu. Palisády jsou v podstatě hladce ofrézované dřevěné válce. V roce 2004 byla naší firmě udělena certifikace BVQI. Průměrná roční produkce je 3000 m3 a řadíme se tak ke středním producentům. Hlavní konkurenční výhodou je zpracování vlastních vstupů, což umožňuje dosahování příznivých cenových hladin finálních produktů.

Palisády se používají ke stavbě zahradních zařízení, dětských hřišť, oplocení, obrub záhonů, kůlům ke dřevinám, zpevňování svahů a pro obecně stavební účely. Palisády vyrábíme o průměru 4-16 cm v maximální délce 6 m. Používanou dřevinou je smrk.

Zpracováním tyčoviny je zhodnocena významná složka lesní produkce, která byla dříve využívána pouze okrajově (důlní výdřevy, méně hodnotné stavební prvky). Naše výroba je založena na komplexním zhodnocení suroviny na principu bezodpadových technologií.

Objednané palisády jsme schopni dopravit až k vám našimi vlastními prostředky. Limitní množství je 30 m3. Menší množství vám samozřejmě naložíme vysokozdvižným vozíkem na ložnou plochu vašeho nákladního automobilu.

Těšíme se na spolupráci.

Produkty

palisády palivový odpad - odřezky výrobní odpad - dřevovina

Služby

sražení hran (fázování) špičatění (jehlan, kužel) půlení vrtání tlaková impregnace

Kontakty

Telefony

+420 371 751 162 hlavní telefon

Emaily

mecodrev@mecodrev.cz

Odkazy

http://www.mecodrev.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 6 - 14:30
Út 6 - 14:30
St 6 - 14:30
Čt 6 - 14:30
6 - 14:30
So zavřeno
Ne zavřeno Dnes

Klíčová slova

palisády výroba palisád prodej palisád tlaková impregnace dřeva viniční kůly kůly ke dřevinám obruby záhonů smrkové palisády palivové dřevo prodej palivového dřeva palivové dřevo Holoubkov palisády Holoubkov srážení hran palivový odpad viniční kůly Holoubkov palivový odpad Holoubkov

Kategorie

Dřevařské výrobky Dřevo palivové Dřevo - zpracování

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu