PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 577 220 095

Akční nabídka

Popis činnosti

PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o., je moderní poradensko-vzdělávací společnost s dlouholetou působností na českém trhu. Naše programy jsou akreditovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Ministerstvem vnitra ČR a Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR.

Pro naše klienty hledáme praktická řešení, která přispějí k jejich růstu, zvyšování efektivity a výkonnosti. Spolupracujeme s respektovanými odborníky z České republiky i lektory ze zahraničí, které spojuje maximální důraz na potřeby klienta a kvalitu poskytovaných služeb.

Veškeré vzdělávací a rozvojové aktivity připravujeme v souladu s nejnovějšími poznatky z jednotlivých oborů, klademe důraz na vysokou kvalitu služeb, maximální přínos pro zákazníka a jeho spokojenost.

Nechceme být jen tradičními poradci a školiteli, chceme pro Vás být partnery, kteří pomohou rozvíjet Váš potenciál, zvyšovat a zefektivňovat Vaši produkci a zlepšovat Vaše postavení na trhu.

Služby

Firemní vzdělávání Školení zaměstnanců Kurzy na míru Kurzy pro jednotlivce E-learningové kurzy Kurzy pro sociální oblast Personální poradenství Průmyslové inženýrství Procesní poradenství

Kontakty

Telefony

+420 577 220 095 hlavní telefon

Emaily

profima@profima.cz

Odkazy

http://www.profima.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 17
Út 7:30 - 17
St 7:30 - 17
Čt 7:30 - 17
7:30 - 16:30 Dnes

Klíčová slova

Firemní vzdělávání Školení zaměstnanců Kurzy na míru Kurzy pro jednotlivce E-learningové kurzy

Kategorie

Kurzy a školení

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu