Ověřená firma

Geodetická kancelář - Dvořáček Pavel Ing.

Kompletní služby geodetické kanceláře Tábor.

0 (0 hodnocení)

+420 381 251 951

Popis činnosti

Potřebujete zhotovit geometrické plány? Zaměřit inženýrské sítě či vytyčit hranice pozemku? Neváhejte a obraťte se na naši geodetickou kancelář v Táboře!

Nabízíme veškeré geodetické práce, jako je vyhotovování geometrických plánů, vytyčování vlastnických hranic, geodetické práce v investiční výstavbě, zaměřování inženýrských sítí, geodetické práce pro tvorbu a realizaci KPÚ.

Dále firma zajišťuje kompletní poradenství a servis v oblasti majetkoprávních převodů nemovitostí a projekční práce v oboru elektro.

Firma disponuje úředním oprávněním k zeměměřickým činnostem, autorizací v oboru technika prostředí staveb, specializace elektrotechnická zařízení a úředním oprávněním k projekci pozemkových úprav.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Služby

Vyhotovení geometrických plánů Vytyčení hranice pozemku Práce v investiční výstavbě Zaměření stavebních objektů Komplexní pozemkové úpravy Zaměření inženýrských sítí Výškopisné a polohopisné plány Zajištění souhlasu s dělením pozemku Podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí Sepisování kupních, darovacích a dalších smluv Vyhotovení prohlášení vlastníka Vyhotovení znaleckého posudku

Kontakty

Telefony

+420 381 251 951 hlavní telefon
+420 602 474 211 Mobil

Emaily

info@gkdvoracek.cz
dvoracek@gkdvoracek.cz

Odkazy

www.gkdvoracek.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu