Ověřená firma

MACRO KOMPRESORY, s.r.o.

Kompletní servis kompresorů - konzultace, projekce, dodávka, montáž, servis. Nejsme ale jen technici - sponzoring downhillového týmu, motorsport, koprodukce pohádky Řachanda, spolupráce s policií ČR (omalovánky) a další

0 (0 hodnocení)

+420 608 111 767

Jednatel

Popis činnosti

Potřebujete servis Vašeho kompresoru? Kontaktujte naši firmu v Praze.

Společnost „MACRO KOMPRESORY, s.r.o.“ působí na českém a slovenském trhu od roku 1997 (dříve pod označením „Ing. Roman Macurek – MACRO“) jako obchodní, projekční, montážní, dodavatelská a servisní firma v oboru stlačeného vzduchu a průmyslového chlazení.

Zařídíme vše od návrhu řešení, dodávky a odborné montáže, až po kvalitní zákaznický servis. Na základě realizovaných zakázek a spokojenosti zákazníků s naším servisem se postupem času stala společnost MACRO KOMPRESORY výhradním distributorem renomovaných zahraničních firem jako jsou GD BELLISS & MORCOM Ltd., BLITZ ROTARY GmbH. a OMEGA AIR d.o.o.

Provádíme dodávky a instalace všech kompresorů i průmyslových chlazení na klíč, to znamená nastěhování, rozmístění, potrubní propojení v nerezi, mědi, plastu či černé oceli vč. kvalitních izolací a oplechování. Tlakové a provozní zkoušky vč. zaškolení obsluhy jsou samozřemností.

Jsme kdykoliv připraveni vyvinout maximální úsilí při realizaci Vašich požadavků, které povedou k Vaší spokojenosti s našimi službami.

Dovolujeme si Vám předložit ucelený komplex informací o našich produktech a službách. Rádi bychom Vám pomohli při řešení problémů, které souvisí s naší činností.

Jsme připraveni s Vámi vyřešit všechny Vaše požadavky, přání či potřeby a navrhnout pro Vás optimální řešení v oblasti kompresorů a průmyslového chlazení.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Stacionární kompresory Přenosné kompresory Pneumatické nářadí Šroubové kompresory Kompresory pro dýchací vzduch fy GD BELLISS & MORCOM Kompresory pro speciální plyny fy GD BELLISS & MORCOM PET kompresory fy GD BELLISS & MORCOM Průmyslové chladiče vody fy CHILLER FRIGORIFERI a DAIKIN Klimatizace LG Stlačený vzduch – šroubové a pístové kompresory pro pracovní tlak v rozmezí 3–400 BAR Bezmazé pístové atmosférické kompresory pro vyfukování PET láhví Bezmazé kompresory pro dýchací vzduch o tlaku až 400 barů Pístové kompresory pro stlačování speciálních plynů Zařízení pro úpravu stlačeného vzduchu a plynů – vymrazovací a adsorpční sušičky, filtr, atd. Technologie PET – dodávka vyfukovacích strojů a plnících linek Průmyslové chladiče vody

Služby

Konzultace Projekce Dodávka Montáž a instalace Školení obsluhy Servis a údržba

Značky

GARDEN DENVER BELLISS & MORCOM OMEGA AIR WALKER FILTRATION MTA McQUAY CHILLER FRIGORIFERI LG

Kontakty

Telefony

+420 608 111 767 Jednatel

Emaily

info@macro-kompresory.cz
roman.macurek@macro-kompresory.cz

Odkazy

www.macro-kompresory.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu