MACRO KOMPRESORY, s.r.o.

100 (1 hodnocení)

+420 608 111 767

Main

Popis činnosti

Potřebujete servis Vašeho kompresoru? Poradíme a zajistíme komplexní servis v oblasti tepelných čerpadel. Orientujeme se i v oblasti kotlíkových dotací a dalších možnostech příspěvků od státu. Buďte efektivní a ušetřete.

Společnost působí na českém a slovenském trhu od roku 1997 (dříve „Ing. Roman Macurek – MACRO“) jako obchodní, projekční, montážní, dodavatelská a servisní firma v oboru stlačeného vzduchu a průmyslového chlazení. Zařídíme vše od návrhu řešení, dodávky a odborné montáže, až po kvalitní zákaznický servis.

Na základě realizovaných zakázek a spokojenosti zákazníků s naším servisem se postupem času stala společnost výhradním distributorem renomovaných zahraničních firem jako jsou GD BELLISS & MORCOM Ltd.

Produkty

Stacionární kompresory Přenosné kompresory Pneumatické nářadí Šroubové kompresory Kompresory pro dýchací vzduch fy GD BELLISS & MORCOM Kompresory pro speciální plyny fy GD BELLISS & MORCOM PET kompresory fy GD BELLISS & MORCOM Průmyslové chladiče vody fy CHILLER FRIGORIFERI a DAIKIN Klimatizace LG Stlačený vzduch – šroubové a pístové kompresory pro pracovní tlak v rozmezí 3–400 BAR Bezmazé pístové atmosférické kompresory pro vyfukování PET láhví Bezmazé kompresory pro dýchací vzduch o tlaku až 400 barů Pístové kompresory pro stlačování speciálních plynů Zařízení pro úpravu stlačeného vzduchu a plynů – vymrazovací a adsorpční sušičky, filtr, atd. Technologie PET – dodávka vyfukovacích strojů a plnících linek Průmyslové chladiče vody

Služby

Komplexní servis Konzultace Projekce Dodávka Montáž a instalace Školení obsluhy Servis a údržba Poradenství

Značky

GARDEN DENVER BELLISS & MORCOM OMEGA AIR WALKER FILTRATION MTA McQUAY CHILLER FRIGORIFERI LG

Kontakty

Telefony

+420 608 111 767 Main

Emaily

roman.macurek@macro-kompresory.cz
info@macro-kompresory.cz

Odkazy

www.macro-kompresory.cz/ website
www.macro-kompresory.cz/ reservation
www.macro-kompresory.cz/ menu
www.macro-kompresory.cz/ order

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 04.09.2020 15:43
    Dodávky a instalace všech kompresorů a průmyslových chlazení na klíč. Doporučuji. David Ejem

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu