Techair, spol. s r.o.

Kompletní servis kompresorů. Elektrické, ruční a aku nářadí pro kutily i profesionály. U nás si každý najde to své!

100 (1 hodnocení)

+420 732 131 954

Main

Popis činnosti

Nabízíme prodej a e-shop kompresorů, pneumatického a ručního nářadí, filtrů, separátorů, odpouštěčů a kondenzátů. Naše nářadí je pro Vás tím ideálním řešením!

Naší snahou je řešit problematiku stlačeného vzduchu komplexně, tedy od návrhu po kompletní dodávku včetně montáže a následného záručního a pozáručního servisu. Mimo nabídky našeho e-shopu pro Vás zajistíme odborné poradenství v oblasti stlačeného vzduchu, filtrace, úpravy vzduchu a kondenzátu.

Zajišťujeme kompletní realizace kompresoroven vč. projektové dokumentace, rozvody stlačeného vzduchu. Záruční a pozáruční servis kompresorů zn. ORLÍK-KOMPRESORY, ATMOS-KOMPRESORY, FIAC – generální opravy kompresorů ORLÍK, ATMOS, FIAC.

Výrobky u nás můžete také zakoupit na splátky nebo leasing.

Garance nejnižší ceny – principem celé akce je garantovat Vám ty nejnižší ceny pro Vaše nákupy. Pokud zjistíte, že existuje konkurenční nabídka s nižší cenou než je u nás, my Vám daný výrobek dodáme vždy za lepších podmínek. Stačí, když nám předložíte konkurenční nabídku a automaticky pak získáte nižší cenu, výhodnější podmínky nebo hodnotnější dárek, než u konkurence.

Jsme připraveni s Vámi vyřešit všechny Vaše požadavky, přání či potřeby a navrhnout pro Vás optimální řešení v oblasti kompresorů a průmyslového chlazení.

Neváhejte a navštivte náš e-shop nebo prodejnu v České Třebové.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Pístové a šroubové kompresory Pneumatické ruční nářadí Vzduchové filtry a separátory Odpouštěče a separátory kondenzátu Elektrocentrály Infrazářiče Sušičky vzduchu Náhradní díly – elementy Kompresorové oleje Stlačený vzduch

Služby

E-shop Záruční a pozáruční servis kompresorů Odborné poradenství Prodej stlačeného vzduchu Generální opravy kompresorů Projektová dokumentace Půjčovna

Značky

ORLÍK ATMOS Boge Worthington Creyssensac Ghh Rand Renner Atlas Copco Sullair Bauer Becker Ingersoll Rand Ecoair Alup Airmac Domnick Hunter Beko Ultrafilter Hankison Omega air

Kontakty

Telefony

+420 732 131 954 Main
+420 226 013 649 Alt

Emaily

techair@techair.cz

Odkazy

www.techair.cz website

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 05.05.2015 12:28
    Mají vše skladem :-)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu