Městská knihovna v Chebu, příspěvková organizace

0 (0 hodnocení)

+420 354 422 368

Akční nabídka

Popis činnosti

Máte rádi knihy? Potřebujete v klidu studovat? Městská knihovna v Chebu Vás zve na návštěvu do jedné z dvou budov, ve kterých působí.

Hlavní budova je na adrese Obrněné brigády 1, jedná se o někdejší Kreuzingerovu knihovnu. Zde veřejnost míří za službami a akcemi půjčovny pro dospělé a zvukové knihovny. Nabízíme také vyhledávaný rozvoz knih seniorům.

Tzv. malá knihovna sídlí v nedalekém objektu na ulici Obrněné brigády 18 a tato slouží zejména uživatelům dětského oddělení či studovny s čítárnou. Dětské oddělení navíc zabezpečuje chod své pobočky v ZŠ na Zlatém vrchu.

Návštěvníci u nás mohou využívat připojení na internet. Nabízíme půjčování e-čteček, tisk a kopírování do formátu A3, balení knih, kroužkovou vazbu, laminovaní. Více informací o nás najdete na našich webových stránkách.

Výpůjčky knih - krásná literatura, romány, povídky, cestopisy, básně, divadelní hry, populárně naučná a odborná literatura, turistické mapy a plány, časopisy, cizojazyčná literatura. Katalogy - elektronický online katalog s různými hledisky vyhledávání (autor, název, klíčové slovo).

Produkty

knihy časopisy CD

Služby

půjčování knih, časopisů, CD atd. internet akce různého charakteru pro uzavřené skupiny i širokou veřejnost rozvoz knih seniorům bezdrátové připojení WiFi tisk a kopírování

Kontakty

Telefony

+420 354 422 368 hlavní telefon
+420 354 422 369 Alt

Emaily

info@knih-cheb.cz

Odkazy

http://www.knih-cheb.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 10 - 18
Út 10 - 18 Dnes
St 10 - 18
Čt 10 - 18
10 - 18
So 9 - 12

Klíčová slova

knihovna internet studovna literatura četba Městská knihovna Cheb čítárna Cheb studovna Cheb zvuková knihovna knihovna Cheb

Kategorie

Knihovny

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu