AUTOSKLA Miross Orlová

Záruka na veškerá autoskla dodávaná naší firmou je v délce 24 měsíců.

0 (0 hodnocení)

+420 603 274 565

Main

Popis činnosti

Hledáte servis, který provádí výměnu autoskel na všechny typy osobních aut? Stala se Vám o víkendu nehoda a máte rozbité čelní sklo a potřebujte okamžitou výměnu nebo opravu? AUTOSKLA Miross nabízí nonstop výměny autoskel, včetně mobilního servisu nejen pro okolí Orlové, Karviné, Rychvaldu, Bohumína a Dětmarovic, ale po celé severní Moravě.

Nabízíme bezplatnou výměnu čelních skel z povinného pojištění a připojištění při splnění pojistných podmínek. Provádíme montáže a opravy veškerých autoskel na vozy osobní, nákladní a autobusy. Dodáváme pouze značková skla v originální kvalitě.

Každé sklo je označeno štítkem s číslem atestu. Bude Vám vydán typový list, na němž je zapsána provedená úprava, typ vozidla, reg. značka, číslo schválení a typ použité fólie na každé sklo.

Zajistíme pro Vás kompletní registraci a likvidaci pojistné události, aniž by byl nutný Váš kontakt s pojišťovnou.

Nabízíme službu Mobilní servis - možnost výměny skla po dohodě u zákazníka. Náš mobilní tým je připraven vyrazit se servisním vozem za Vámi kamkoliv po Severomoravském kraji, kde poškozené autosklo na místě opraví. Opravy je možné provádět téměř kdekoliv: v práci, garáži, firmě, ale i na parkovišti.

Naše dlouholeté zkušenosti jsou zárukou profesionálně odvedené práce. Spolupracujeme se všemi pojišťovnami. Záruka na veškerá autoskla dodávaná naší firmou je v délce 24 měsíců.

Těšíme se na budoucí spolupráci! _

Produkty

Autoskla na osobní vozy Autoskla na nákladní (TIR) vozidla Autoskla na bagry, traktory Autoskla na autobusy Čelní, boční a zadní skla Autofólie Střešní okna

Služby

Bezplatná výměna Výměna autoskel Opravy autoskel Montáž autoskel Velkoobchodní a maloobchodní prodej Instalace autofólií Tónování skel fólií Mobilní servis Nonstop opravy a výměny autoskel Prodej a montáže střešních oken Prohlídky a likvidace pojistných událostí

Kontakty

Telefony

+420 603 274 565 Main

Emaily

autosklamiross@seznam.cz

Odkazy

www.autosklo-orlova.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu