AUTOSKLA Miross Orlová

Záruka na veškerá autoskla dodávaná naší firmou je v délce 24 měsíců.

0 (0 hodnocení)

+420 603 274 565

Main

Popis činnosti

Hledáte servis, který provádí výměnu autoskel na všechny typy osobních aut? Stala se Vám o víkendu nehoda a máte rozbité čelní sklo a potřebujte okamžitou výměnu nebo opravu? AUTOSKLA Miross nabízí nonstop výměny autoskel, včetně mobilního servisu nejen pro okolí Orlové, Karviné, Rychvaldu, Bohumína a Dětmarovic, ale po celé severní Moravě.

Nabízíme bezplatnou výměnu čelních skel z povinného pojištění a připojištění při splnění pojistných podmínek. Provádíme montáže a opravy veškerých autoskel na vozy osobní, nákladní a autobusy. Dodáváme pouze značková skla v originální kvalitě.

Každé sklo je označeno štítkem s číslem atestu. Bude Vám vydán typový list, na němž je zapsána provedená úprava, typ vozidla, reg.

Produkty

Autoskla na osobní vozy Autoskla na nákladní (TIR) vozidla Autoskla na bagry, traktory Autoskla na autobusy Čelní, boční a zadní skla Autofólie Střešní okna

Služby

Bezplatná výměna Výměna autoskel Opravy autoskel Montáž autoskel Velkoobchodní a maloobchodní prodej Instalace autofólií Tónování skel fólií Mobilní servis Nonstop opravy a výměny autoskel Prodej a montáže střešních oken

Kontakty

Telefony

+420 603 274 565 Main

Emaily

autosklamiross@seznam.cz

Odkazy

http://www.autosklo-orlova.cz website

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu