BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 516 474 211

Popis činnosti

Společnost BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o. je moderní společností, která využívá více než 100 let zkušeností s výrobou a prodejem barev a laků pro průmyslové uživatele, profesionální malíře a malospotřebitelský trh.

Kvalitu výrobků a procesů zajišťuje dlouholetý systém jakosti, jehož základem je od roku 2002 certifikát ISO 9001 a od roku 2014 pak certifikát environmentálního managementu podle ISO 14001. Část produkce také nese označení Ekologicky šetrný výrobek.

Současný sortiment zahrnuje malířské a fasádní barvy, omítky, stěrky, laky, lazury, základní barvy a emaily, napouštědla a speciální přípravky, lepidla a mnoho dalších materiálů. Mezi nejznámější značky na trhu patří: REMAL, LAZUROL, INDUSTROL, BARLET, PRAGOPRIMER, FORMEX, HOSTAGRUND, BAKRYLEX, FEST-B, RADBAL a UNIFLEX.

Portfolio produktů také zahrnuje výrobky, které jsou určeny pro tónování - firma disponuje originálním systémem TELURMIX zaměřeným na malířské a fasádní barvy, systémem HOSTEMIX pro průmyslové barvy na kov a hobby systémem RAINBOW.

Prostřednictvím tónovacích center si zákazník může vybrat výrobky v odstínech dle svého přání.

Produkty

interiérové barvy laky lazury dekorativní omítky fasádní barvy mozaikové omítky lepidla ředidla a technické kapaliny průmyslové nátěry antikorozní nátěry tónování barev

Značky

REMAL LAZUROL HOSTAGRUND INDUSTROL PRAGOPRIMER BARLET FEST-B BAKRYLEX FORMEX EPOLEX BETEX SOICRAT RADBAL LATEX UNIFLEX APEKO AMARIT TELKYD TELPUR TELPOX TELCRYL

Kontakty

Telefony

+420 516 474 211 hlavní telefon

Emaily

prodej@teluria.cz

Odkazy

http://www.teluria.cz website

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu