Popis činnosti

Naším oborem je průmyslová automatizace. Vytváříme systémy řízení výrobních strojů v řadě průmyslových odvětví – od automobilového průmyslu přes potravinářství až po vědecký výzkum. Naše robotické zařízení zajišťuje výrobu automobilových dílů. Na experimentálním pracovišti ekofyziologie pomáháme se simulací dopadu budoucího klimatu na růst a produkci rostlin.

Strojní zařízení od nás najdete i ve výrobě masných produktů nebo při řízení vulkanizačních lisů v gumárenství. Automatizaci dodáme i do prostředí Ex. Diagnostika poruch, vizualizace, archivace a přenos dat. Diagnostika a archivace průběhu výroby, chodu zařízení, zásahů obsluhy pro následné analytické a statistické aktivity. Vyhodnocení uložených dat.

Vyrobíme pro vás jednoúčelové technické zařízení dle vašich požadavků. Výroba strojů a montážních pracovišť vychází z dlouhodobých praktických zkušeností našich kvalifikovaných techniků. Kromě výroby strojů zajišťujeme také jejich opravy a modernizace. Jedním z produktů naší činnosti je sušárna sloužící k sušení nebo osušování průmyslových produktů – klobouků, plošných spojů, keramické suroviny, léčiva.
Internetový obchod nabízí komponenty pro detekci a příslušenství. Standardní výrobky skladem k dodání ihned.

Produkty

Řídicí systémy Rozváděčové skříně Frekvenční měniče Softstartéry Komponenty pro bezpečnost strojů Kamerové systémy

Služby

automatizace strojů řízení chladicích okruhů řízení dopravníků řízení lisů automatické dávkování tekutých a sypkých médií regulace teploty vlhkosti a tlaku řízení čerpadel řízení frekvenčních měničů řízení průmyslových robotů diagnostika vizualizace archivace a přenos dat výroba sušáren

Značky

Schneider Electric ABB SICK Siemens Tecon Elteq Omron Wieland

Kontakty

Telefony

+420 577 214 957 hlavní telefon

Emaily

konel@konel-zlin.cz

Odkazy

www.konel-zlin.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu