Popis činnosti

Naším oborem je průmyslová automatizace. Vytváříme systémy řízení výrobních strojů v řadě průmyslových odvětví – od automobilového průmyslu přes potravinářství až po vědecký výzkum. Naše robotické zařízení zajišťuje výrobu automobilových dílů. Na experimentálním pracovišti ekofyziologie pomáháme se simulací dopadu budoucího klimatu na růst a produkci rostlin.

Strojní zařízení od nás najdete i ve výrobě masných produktů nebo při řízení vulkanizačních lisů v gumárenství. Automatizaci dodáme i do prostředí Ex. Diagnostika poruch, vizualizace, archivace a přenos dat. Diagnostika a archivace průběhu výroby, chodu zařízení, zásahů obsluhy pro následné analytické a statistické aktivity. Vyhodnocení uložených dat.

Produkty

Řídicí systémy Rozváděčové skříně Frekvenční měniče Softstartéry Komponenty pro bezpečnost strojů Kamerové systémy

Služby

automatizace strojů řízení chladicích okruhů řízení dopravníků řízení lisů automatické dávkování tekutých a sypkých médií regulace teploty vlhkosti a tlaku řízení čerpadel řízení frekvenčních měničů řízení průmyslových robotů diagnostika vizualizace archivace a přenos dat výroba sušáren

Značky

Schneider Electric ABB SICK Siemens Tecon Elteq Omron Wieland

Kontakty

Telefony

+420 577 214 957 Main

Emaily

konel@konel-zlin.cz

Odkazy

www.konel-zlin.cz/ website
www.e-konel.cz/ menu
www.e-konel.cz/ order

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu