Peugeot Jonal, spol. s r.o.

Jsme koncesionářem a autorizovaným servisem značky Peugeot s dlouhodobou tradicí. Na trhu fungujeme již přes 20 let.

0 (0 hodnocení)

+420 511 200 872

Main

Popis činnosti

Uvažujete o koupi nového či ojetého vozu? Jsou pro Vás důležitou podmínkou spolupráce individuální přístup a rozumné ceny? Obraťte se na Autobazar Peugeot Hodonín a nebudete zklamáni!

V neustále se měnícím světě výroby automobilů a navrhování nových modelů vyžadující současné moderní a technicky vyspělé vozy takovou úroveň servisních služeb, kterou mohou poskytnout pouze vyškolení profesionálové. Našim technikům se dostává od společnosti Peugeot potřebného školení a podpory a jsou tedy profesionály na servisní služby pro Váš vůz díky nejmodernějším diagnostickým nástrojům.

Budete-li potřebovat jakékoli informace o servisních službách pro Váš vůz, obraťte se na jednoho z našich přijímacích techniků, který Vám ochotně poradí.

Produkty

Nové vozy Ojeté vozy Předváděcí vozy Náhradní díly

Služby

Prodej nových a ojetých vozů Prodej náhradních dílů Záruční a pozáruční servis Autoservis Pneuservis Protiúčet Úvěr Leasing Pojištění Vyřízení SPZ

Značky

PEUGEOT Smluvní servis České pojišťovny Smluvní servis Kooperativy Smluvní servis Generali Smluvní servis České podnikatelské pojišťovny

Kontakty

Telefony

+420 511 200 872 Main
+420 518 341 739 Fax

Emaily

prodej@jonal.cz
bazar@jonal.cz
nd@jonal.cz
uctarna@jonal.cz
servis@jonal.cz

Odkazy

http://www.autobazarpeugeot-hodonin.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu